Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Swanson

O tego producenta najczęściej pytają nasi stali i nowi klienci. I wcale nas to nie dziwi, gdyż ta marka szturmem podbiła międzynarodowy rynek suplementów diety. Wśród odbiorców firmy znajdują się osoby intensywnie trenujące, stosujące diety wykluczające oraz chcące jeszcze lepiej zadbać o siebie i swoich bliskich. Poznaj historię Swanson i suplementy diety z oferty. Zamów je wygodnie w naszym sklepie online. A gdy już zaczniesz stosować suplementację, zostaw opinie o wybranych produktach, aby ułatwić innym podjęcie decyzji zakupowej.

Swanson – producent najlepszej jakości suplementów diety

Jak zaczęła się historia marki Swanson i co warto o niej wiedzieć? Firma została założona w 1969 roku w Stanach Zjednoczonych. Jej założyciel, Leland Swanson, postanowił, że każdy człowiek zainteresowany zdrowym stylem życia dzięki jego produktom będzie mógł zadbać zarówno o siebie, jak i osoby ze swojego najbliższego otoczenia. A wszystko zaczęło się od osobistych doświadczeń. Leland Swanson przez wiele lat grał w golfa, ale wraz z kolejnymi sezonami jego kondycja zaczynała się pogarszać, a uwielbiane dotąd rozgrywki – prowadzić do silnego bólu i dyskomfortu. Zaczął poszukiwać sposobu na złagodzenie dolegliwości oraz przywrócenie dawnej świetnej kondycji stawów. Skierował się ku naturze, która wielokrotnie w czasie jego dzieciństwa przynosiła mu ukojenie i dostarczała prostych rozwiązań z pozoru skomplikowanych i niemożliwych do odwrócenia problemów. Jego uwaga skupiła się także na suplementach diety z cennymi naturalnymi surowcami. Najpierw zajął się sprzedażą takich produktów i stworzył katalog, który następnie wysyłał do potencjalnych klientów. Przez cały czas zdobywał specjalistyczną wiedzę i umiejętności. Dzięki nim mógł stworzyć markę inną niż wszystkie.

Witaminy i minerały, ekstrakty roślinne i inne produkty Swanson

Dziś marka Swanson tworzy własne wysokiej jakości suplementy diety, kierując się bezpieczeństwem i innowacyjnością. W jej asortymencie znajdują się witaminy i minerały, ekstrakty roślinne i ziołowe, superfoods, suplementy dla sportowców. Wszystkie są opracowywane przez specjalistów, badane w laboratoriach wewnętrznych i zewnętrznych, a także produkowane zgodnie z oczekiwaniami odbiorców. Swanson kontroluje cały proces, w tym ze szczególną uważnością dobiera surowce, z jakich powstają jej produkty. Wieloletnie starania są docenione poprzez rejestrację w NSF International w zakresie Dobrych Praktyk Wytwarzania (GMP). To oznacza, że marka troszczy się o warunki produkcji, jakość swoich suplementów, bezpieczeństwo odbiorców i satysfakcję swojego zespołu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oraz do sprawdzenia, które oferowane suplementy najlepiej wpisują się w prowadzony styl życia.

produktów
 1. Swanson - Acidophilus, 100 kapsułek
  26,00 zł
 2. Swanson - Beta-Sitosterol, 60 kapsułek
  30,00 zł
 3. Swanson - D-Mannoza, 700mg, 60 kapsułek
  65,00 zł
 4. Swanson - Razberi-K, 500mg, 60 vkaps
  50,00 zł
 5. Swanson - Eucommia Bark, 400mg, 60 vkaps
  41,00 zł
 6. Swanson - Veggies4Life, 300 tabletek
  114,00 zł
 7. Swanson - MSM, Proszek, 454g
  102,00 zł
 8. Swanson - Niacynamid, 500mg, 250 kapsułek
  71,00 zł
 9. Swanson - L-Histydyna, 500mg, 60 vkaps
  76,00 zł
 10. Swanson - Glicyna, Proszek, 227g
  89,00 zł