Koszyk:

HealthLabs

Health Labs to marka stworzona specjalnie dla Ciebie. Marka ta chce przede wszystkim dbać o Twoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie. Tworzone są one na podstawie nauki, łącząc jedynie bezpieczne składniki. Kosmetyki i suplementy Health Labs to przede wszystkim skuteczne propozycje, które naprawdę działają - przekonaj się o tym, wybierając odpowiednie dla siebie preparaty! 

Kolagen Health Labs 

Kolagen to białko, które naturalnie produkuje organizm - jednak po 25 roku życia jego produkcja maleje. Dlatego wiele osób sięga po suplementy. Jest to dobry sposób na uzupełnienie kolagenu w organizmie. Kolagen Health Labs znajdziesz na shaman.pl w kilku rodzajach. Przede wszystkim jest to Kolagen Rybi z Witaminą C w proszku z linii BeautyMe, ale także Kolagen w saszetkach z linii GlowMe o smakach maliny lub ananasa z mango. 

Suplementy Health Labs, które warto poznać 

Wśród wielu suplementów w ofercie, znajdziesz takie produkty, jak CucruminMe, ThyroMe, OmegaMe, ale też witaminę D, kompleks witamin z grupy B czy maślan sodu HealthLabs. Ciekawą propozycję stanowią produkty z serii ShroomMe, które łączą grzyby witalne - soplówkę jeżowatą z chaga oraz reishi z cordycepsem. Przede wszystkim jednak marka pamięta o kobietach - o tym świadczą suplementy FeMe, Menopause Natural+ i seria LittleMe ze składnikami dostosowanymi do potrzeb kobiet w ciąży. 

Health Labs: włosy i uroda 

Wśród suplementów Health Labs znajdziesz także produkty skupione na urodzie - takie jak Health Labs NewMe. Jest to kompleks witamin, składników mineralnych i związków roślinnych, których zadaniem jest wspieranie skóry, włosów i paznokci. Zdrowe włosy i skórę głowy może wspomagać także suplement diety Health Labs ShineMe. Znajdziesz w nim wiele ekstraktów roślinnych i ziołowych oraz innych związków wspierających włosy. 

Health Labs: suplementy dla Ciebie

Szeroka oferta Health Labs sprawia, że z pewnością znajdziesz w niej coś dla siebie. Starannie dobrane receptury i wiedza ekspertów sprawiają, że tworzone kosmetyki i suplementy mają najwyższą jakość. Misja marki to wspieranie zdrowia, wyglądu i dobrego samopoczucia - dlatego stara się jak najlepiej rozumieć i słuchać potrzeb konsumentów. Marka stara się podchodzić holistycznie do zdrowia, dlatego w jej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych produktów, z pomocą których zadbasz o swoją kondycję. Co więcej, Health Labs stara się dbać o przyszłość planety, ograniczając wykorzystanie plastiku. Sprawdź poniżej pełną ofertę marki i wybierz produkty idealne dla siebie. 

produktów
 1. Nowy
 2. Nowy
 3. Nowy
  Health Labs - ShineMe, Proszek, 30 saszetek
  199,00 zł
 4. Nowy
 5. Nowy
 6. Nowy
  Health Labs - CurcuminMe, 60 kapsułek
  175,00 zł
 7. Nowy
 8. Nowy
 9. Nowy
 10. Nowy
 11. Nowy
  Health Labs - OmegaMe, 60 kapsułek
  119,00 zł
 12. Nowy
  Health Labs - ThyroMe Complex, 90 kapsułek
  279,00 zł
 13. Nowy
  Health Labs - VegeMe, 60 kapsułek
  99,00 zł
 14. Nowy
  Health Labs - MyKids Brain, Płyn, 100 ml
  119,00 zł
 15. Nowy
 16. Nowy
 17. Nowy
 18. Nowy
  Health Labs - ChillMe, 60 kapsułek
  99,00 zł
 19. Nowy
  Health Labs - RestMe, 60 kapsułek
  109,00 zł
 20. Nowy
 21. Nowy
 22. Nowy
  Health Labs - FeMe Complex, 60 kapsułek
  139,00 zł
 23. Nowy