Koszyk:

Zdarza się, że po powrocie do mieszkania lub w trakcie podróży odczuwasz chęć sięgnięcia po słodką przekąskę? Standardowe, czekoladowe batony możesz wymienić na przekąski w odświeżonej odsłonie, zawierające większą ilość białka. Poznaj ofertę proteinowych batonów Mars o smaku i konsystencji uwielbianych od lat, lecz dostępnych w wersji wysokobiałkowej. Złóż zamówienie online, a po odebraniu przesyłki sam oceń ich walory smakowe.

Batony czekoladowe Mars – źródło małych przyjemności

Jest firmą zajmującą pozycję lidera na międzynarodowym rynku. Od ponad pięciu pokoleń Mars tworzy produkty będące dla odbiorców źródłem małych, codziennych przyjemności. Do najbardziej rozpoznawalnych należą batony Mars z nugatowym nadzieniem, solidną porcją karmelu i mlecznej czekolady. Mimo że zostały wymyślone przez Forresta Marsa już w 1932 roku, ich popularność nie słabnie. Na liście najlepiej sprzedających się produktów znajdują się także batony Snickers, wypełnione orzeszkami ziemnymi, karmelem, nugatem i oblane mleczną czekoladą. Tak jak baton Mars, zadebiutował w latach 30. XX wieku i przetrwał tę próbę czasu z sukcesem. Tuż po batonach Mars i Snickers pojawił się Milky Way, który pod warstwą mlecznej czekolady skrywa delikatne, puszyste nadzienie.

Wysokobiałkowe, słodkie przekąski Mars dla osób aktywnych

Znane i uwielbiane przez miłośników słodkości przekąski Mars dostępne są teraz w nowym wydaniu. Ich charakterystyczny pyszny smak oraz wyjątkowa konsystencja są połączone z wysoką zawartością białka. W pakiecie z wyjątkowymi walorami smakowymi otrzymuje się zatem wartościową porcję protein. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o składzie produktów Mars, kliknij wybrany wariant i zajrzyj do zakładki Etykieta produktu. Gdy okaże się, że nie ma tam jeszcze poszukiwanej informacji, skontaktuj się z nami, a my chętnie odpowiemy na pytania.

produktów
  1. 102,50 zł
  2. 102,50 zł
  3. 102,50 zł
  4. 119,00 zł
  5. 102,50 zł
produktów