Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - NutraFlora FOS, 113g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Błonnik 5 g
NutraFlora FOS (fruktooligosacharydy) 5 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: NutraFlora FOS (fruktooligosacharydy), Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 2 łyżeczki (5g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Zacznij przyjmowanie od 1/2 łyżeczki (1.25 g) dziennie dodawanej do wody lub soku. Stopniowo zwiększaj ilość do 2 łyżeczek dziennie, zgodnie z zapotrzebowaniem. W celu podtrzymania przyjmuj 1/2 łyżeczki.

Sposób przechowywania: Przechowywać szczelnie zamknięte, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zachowaj ostrożność, chcąc stosować ten produkt, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

FOS oznacza w skrócie fruktooligosacharydy zaliczane do błonnika pokarmowego. Naturalnie znajdziemy go w roślinach takich jak : szparagi, cebula czy karczoch. Błonnikiem pokarmowym nazywamy substancję pochodzenia roślinnego, które nie ulegają trawieniu i wchłanianiu w przewodzie pokarmowym.

FOS to także prebiotyk, czyli substancje które nie ulegają trawieniu i wpływają korzystnie na mikroflorę przewodu pokarmowego. NOW Foods NutraFlora FOS to suplement diety w postaci proszku zawierający błonnik pokarmowy i fruktooligosacharydy. Zacznij przyjmowanie od 1/2 łyżeczki dziennie dodawanej do wody lub soku. Stopniowo zwiększaj ilość do 2 łyżeczek dziennie, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Ean: 733739029423
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - NutraFlora FOS, 113g

63,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: