Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - NutraFlora FOS, 113g SUPLEMENT DIETY
Zawartość: Masa netto - 113g
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Wartość energetyczna 10
Węglowodany 5 g 2%
Błonnik 5 g 20%
NutraFlora FOS (fruktooligosacharydy) 5 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 łyżeczki (5g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Zacznij przyjmowanie od 1/2 łyżeczki dziennie dodawanej do wody lub soku. Stopniowo zwiększaj ilość do 2 łyżeczek dziennie, zgodnie z zapotrzebowaniem. W celu podtrzymania przyjmuj 1/2 łyżeczki.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

FOS oznacza w skrócie fruktooligosacharydy zaliczane do błonnika pokarmowego. Naturalnie znajdziemy go w roślinach takich jak : szparagi, cebula czy karczoch. Błonnikiem pokarmowym nazywamy substancję pochodzenia roślinnego, które nie ulegają trawieniu i wchłanianiu w przewodzie pokarmowym.

FOS to także prebiotyk, czyli substancje które nie ulegają trawieniu i wpływają korzystnie na mikroflorę przewodu pokarmowego. NOW Foods NutraFlora FOS to suplement diety w postaci proszku zawierający błonnik pokarmowy i fruktooligosacharydy. Zacznij przyjmowanie od 1/2 łyżeczki dziennie dodawanej do wody lub soku. Stopniowo zwiększaj ilość do 2 łyżeczek dziennie, zgodnie z zapotrzebowaniem.

Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - NutraFlora FOS, 113g

74,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2024