Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez soi Wegański
Doctor's Best - Probiotyki, 2 Billion + LactoSpore, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
LactoSpore (Bacillus coagulans MTCC 5856) 2 miliardy CFUs

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: LactoSpore (Bacillus coagulans MTCC 5856) 2 miliardy CFUs, Otoczka kapsułki wegetariańskiej: modyfikowana celuloza; maltodekstryna.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z jedzeniem lub zgodnie z zaleceniem lekarza.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Bez GMO, bez glutenu, wegańskie, bez soi. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Doctor’s Best to renomowany producent, który od ponad 30 lat tworzy najwyższej jakości suplementy diety. Wśród nich znajdują się preparaty przypisane do celów na metabolizm i na odporność takie jak Doctor’s Best Digestive Healh Probiotic 2 Billion with LactoSpore. Jest dostępny w formie wegetariańskich kapsułek, a jedno opakowanie zawiera ich 60. Zalecana dzienna porcja to 1 kapsułka. Produkt jest odpowiedni dla osób stosujących diety wykluczające.

Czym są probiotyki i co warto o nich wiedzieć?

Przeglądając nasz słowniczek i zatrzymując się na chwilę przy haśle probiotyki, dowiesz się, że są to wyselekcjonowane kultury bakterii i drożdży przyjmowane doustnie, a sam termin wywodzi się z języka greckiego i oznacza „dla życia”. Są łączone z przywracaniem naturalnej mikroflory jelitowej i ograniczaniem mikroflory patogennej. Mechanizm ich aktywności przebiega jednak wielokierunkowo. Występują w różnego rodzaju produktach spożywczych, a także w preparatach uzupełniających. Jeśli chcesz poznać więcej probiotyków z naszej oferty, wpisz to słowo w wyszukiwarce widocznej na górze strony lub kliknij nazwę tej kategorii.

 

https://shaman.pl/slowniczek/probiotyki

Ean: 753950004641
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegański
Mój cel: Trawienie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - Probiotyki, 2 Billion + LactoSpore, 60 vkaps

82,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: