Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Red Yeast Rice, Czerwony Ryż, 600mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Czerwony ryż fermentowany (Monascus purpureus) 600 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Czerwony ryż fermentowany (Monascus purpureus), Roślinny polisacharyd (kapsułka). Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 porcję (1 kapsułkę) dziennie najlepiej z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu. Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Zawartość monakoliny C w 1 maksymalnej porcji dziennej: 0.36 mg; nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki NOW Foods zawiera ryż poddany procesowi fermentacji przez czerwone drożdże Monascus purpureus. Produkt wspomaga m.in. pracę układu sercowo-naczyniowego.

W skład produktu wchodzą:

 • Czerwony fermentowany ryż - zawiera on Monakolinę K. która powstaje w trakcie jego fermentacji i jest odpowiedzialna za obniżanie poziomu złego  cholesterolu. Pomaga kontrolować poziom cholesterolu we krwi. Dzieje się tak za sprawą Monakoliny K. Hamuje ona aktywność enzymu regulującego ilość złego cholesterolu LDL syntetyzowanego w organizmie. Jednocześnie przyczynia się do utrzymania i wzrostu zdrowego cholesterolu HDL. Nie bez znaczenia jest fakt, że warunkiem oprócz suplementacji jest zdrowa, zrównoważona dieta. 
 • Wapń – makrominerał wchodzący w skład kości, a także niektórych rodzajów ścian komórkowych. Bierze udział między innymi w krzepnięciu krwi, skurczu mięśni, wydzielaniu hormonów oraz przewodzeniu impulsów bioelektrycznych. Wapń jest niezbędny także do normalnego funkcjonowania enzymów trawiennych, prawidłowej neurotransmisji oraz odpowiedniego metabolizmu energetycznego.

 • Forma: Vkaps
  Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Organic, Wegański, Wegetariański
  Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
  Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

  NOW Foods - Red Yeast Rice, Czerwony Ryż, 600mg, 60 vkaps

  5/5 z 1 oceny
  Ocena:
  57,00 zł
  Produkt dostępny
  W magazynie
  Termin przydatności: 31.08.2025