Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
Jarrow Formulas - Fermentowany Ryż Czerwony + Koenzym Q10, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Czerwony ryż fermentowany (Monascus Purpureus) 600 mg
Koenzym Q10 (Ubichinon) 50 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Czerwony ryż fermentowany (Monascus Purpureus), Koenzym Q10 (Ubichinon), Substancja wypełniająca: celuloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Kapsułka składa się z żelatyny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 porcję (1 kapsułka) dziennie z posiłkiem lub szklanką wody.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu. Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Zawartość monakoliny C w 1 maksymalnej porcji dziennej: 1 mg; nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki Jarrow Formulas zawiera ryż poddany procesowi fermentacji przez czerwone drożdże Monascus purpureus, a także koenzym Q10. Produkt wspomaga m.in. pracę układu sercowo-naczyniowego.

W skład produktu wchodzą:

  • Czerwony fermentowany ryż - zawiera on Monakolinę K. która powstaje w trakcie jego fermentacji i jest odpowiedzialna za obniżanie poziomu złego  cholesterolu. Pomaga kontrolować poziom cholesterolu we krwi. Dzieje się tak za sprawą Monakoliny K. Hamuje ona aktywność enzymu regulującego ilość złego cholesterolu LDL syntetyzowanego w organizmie. Jednocześnie przyczynia się do utrzymania i wzrostu zdrowego cholesterolu HDL. Nie bez znaczenia jest fakt, że warunkiem oprócz suplementacji jest zdrowa, zrównoważona dieta. 
  • Koenzym Q10 – naturalnie występuje w mitochondriach ludzkich komórek. Organizm sam wytwarza tę substancję, która przypomina związki pseudowitaminowe – jest niezbędna do życia, ale nie zawsze wymaga dodatkowej suplementacji.

Zalecane spożycie to 2 kapsułki dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Ean: 790011330011
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Anti-aging, Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Fermentowany Ryż Czerwony + Koenzym Q10, 120 vkaps

102,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: