Koszyk:
Zniżka
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Wegański
NOW Foods - Fermentowany Ryż Czerwony 600mg + Koenzym Q10, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 60 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji (1 kapsułka) %RWS*
Czerwony ryż fermentowany (Monascus purpureus) 0.6 g
Ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum marianum) (owoce/ nasiona) (min. 80% silymarin) 105 mg
Kwas alfa-liponowy 50 mg
CoQ10 (Koenzym Q10) (jako ubichinon) 30 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: celuloza; nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Może zawierać: pszenicę, soję, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 porcję (1 kapsułkę) raz dziennie, najlepiej z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu. Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Zawartość monakoliny C w 1 maksymalnej porcji dziennej: 0.36 mg; nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki NOW Foods zawiera ryż poddany procesowi fermentacji przez czerwone drożdże Monascus purpureus, a także koenzym Q10. Produkt wspomaga m.in. pracę układu sercowo-naczyniowego.

W skład produktu wchodzą:

  • Czerwony fermentowany ryż - zawiera on Monakolinę K. która powstaje w trakcie jego fermentacji i jest odpowiedzialna za obniżanie poziomu złego  cholesterolu. Pomaga kontrolować poziom cholesterolu we krwi. Dzieje się tak za sprawą Monakoliny K. Hamuje ona aktywność enzymu regulującego ilość złego cholesterolu LDL syntetyzowanego w organizmie. Jednocześnie przyczynia się do utrzymania i wzrostu zdrowego cholesterolu HDL. Nie bez znaczenia jest fakt, że warunkiem oprócz suplementacji jest zdrowa, zrównoważona dieta. 
  • Koenzym Q10 – naturalnie występuje w mitochondriach ludzkich komórek. Organizm sam wytwarza tę substancję, która przypomina związki pseudowitaminowe – jest niezbędna do życia, ale nie zawsze wymaga dodatkowej suplementacji.
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging, Samopoczucie, Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Fermentowany Ryż Czerwony 600mg + Koenzym Q10, 60 vkaps

4/5 z 2 ocen
Ocena:
80
-11%
79,99 zł 90,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2025