Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Wegański
NOW Foods - Fermentowany Ryż Czerwony 600mg + Koenzym Q10, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Czerwony ryż fermentowany (Monascus purpureus) 0.60 g
Ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum marianum) (owoce/ nasiona) (min. 80% silymarin) 105 mg
Kwas alfa-liponowy 50 mg
CoQ10 (Koenzym Q10) (jako Ubichinon) 30 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Czerwony ryż fermentowany (Monascus purpureus), Ekstrakt z ostropestu plamistego (Silybum marianum) (owoce/ nasiona) (min. 80% silymarin), Kwas alfa-liponowy, CoQ10 (Koenzym Q10) (jako Ubichinon), Otoczka kapsułki: celuloza; nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Może zawierać: pszenicę, soję, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 porcję (1 kapsułkę) raz dziennie, najlepiej z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Niniejszy produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią, dzieci w wieku poniżej 18 lat i osoby dorosłe w wieku powyżej 70 lat. Należy zwrócić się o poradę do lekarza w sprawie spożycia tego produktu w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów zdrowotnych. Nie należy spożywać, jeśli zażywasz leki obniżające poziom cholesterolu. Nie należy spożywać, jeśli już spożywasz inne produkty zawierające sfermentowany czerwony ryż. Zawartość monakoliny C w 1 maksymalnej porcji dziennej: 0.36 mg; nie spożywać dziennej ilości równej lub wyższej niż 3 mg monakolin ze sfermentowanego czerwonego ryżu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki NOW Foods zawiera ryż poddany procesowi fermentacji przez czerwone drożdże Monascus purpureus, a także koenzym Q10. Produkt wspomaga m.in. pracę układu sercowo-naczyniowego.

W skład produktu wchodzą:

  • Czerwony fermentowany ryż - zawiera on Monakolinę K. która powstaje w trakcie jego fermentacji i jest odpowiedzialna za obniżanie poziomu złego  cholesterolu. Pomaga kontrolować poziom cholesterolu we krwi. Dzieje się tak za sprawą Monakoliny K. Hamuje ona aktywność enzymu regulującego ilość złego cholesterolu LDL syntetyzowanego w organizmie. Jednocześnie przyczynia się do utrzymania i wzrostu zdrowego cholesterolu HDL. Nie bez znaczenia jest fakt, że warunkiem oprócz suplementacji jest zdrowa, zrównoważona dieta. 
  • Koenzym Q10 – naturalnie występuje w mitochondriach ludzkich komórek. Organizm sam wytwarza tę substancję, która przypomina związki pseudowitaminowe – jest niezbędna do życia, ale nie zawsze wymaga dodatkowej suplementacji.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging, Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Fermentowany Ryż Czerwony 600mg + Koenzym Q10, 60 vkaps

4/5 z 2 ocen
Ocena:
84,50 zł
Brak w magazynie