Koszyk:
Promocja
Bez cukru Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - CLA Extreme, 90 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Chrom 200 µg 500%
  Z pikolinianu chromu 1710 µg
Sprzężony kwas linolowy (CLA) (z oleju z krokosza) 1500 mg
Ekstrakt nasion z guarany (Paullinia cupana) 150 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) (min. 30% katechin) 300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Chrom (Z pikolinianu chromu), Sprzężony kwas linolowy (CLA) (z oleju z krokosza), Ekstrakt nasion z guarany (Paullinia cupana), Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) (min. 30% katechin), otoczka kapsułki (żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda, barwnik: karmel); substancja glazurująca: wosk pszczeli; emulgator: lecytyny (sojowe); przeciwutleniacz: alfa-tokoferol (ze słonecznika). Może zawierać: pszenicę, gluten, mleko, jaja, ryby, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę 1 - 2 razy dziennie, z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany w przypadku: przyjmowania preparatów regulujących ciśnienie krwi i nasercowych; wysokiego ciśnienia krwi, jaskry i chorób serca. Nie spożywać dziennej ilości równej 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechiny lub wyższej. Nie należy spożywać, jeśli tego samego dnia spożywasz inne produkty zawierające zieloną herbatę. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią oraz dzieci w wieku poniżej 18 lat. Nie należy spożywać na czczo.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zawiera kofeinę (54 mg w porcji dziennej); nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu. Zawartość EGCG: 45 mg w porcji dziennej.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki NOW Foods to połączenie CLA zielonej herbaty, guarany oraz witaminy E. Formuła żelowej kapsulki ulatwia połykanie.

W skład produktu wchodzą:

  • Witamina E - jest rozpuszczalną w tłuszczach grupą ośmiu organicznych związków chemicznych, do których zaliczają się tokoferole i tokotrienole. Witamina ta w organizmie człowieka przyczynia się między innymi do ochrony komórek przed tak zwanym stresem oksydacyjnym.
  • Chrom - to minerał odpowiadający za regulację metabolizmu makroskładników – chrom, naturalnie występujący w produktach roślinnych, to niedoceniana substancja mająca duże znaczenie w organizmie człowieka.
  • CLA – ang. conjugated linoleic acid, czyli sprzężony kwas linolenowy, to grupa co najmniej 28 pozycyjnych i geometrycznych izomerów kwasu linolowego. Występuje w produktach odzwierzęcych, np. pełnotłustych przetworach mlecznych takich jak twaróg, tłuste mleko, masło, jogurt. Źródłem CLA są również niektóre gatunki pieczarek, np. pieczarka dwuzarodnikowa. 
  • Zielona herbata – produkt pochodzący z Chin nazywany herbatą chińską, Camellia sinensis. Obecnie rozpowszechniony we wszystkich krajach Zachodu. Regularne spożywanie zielonej herbaty przyczynia się do zwiększonego spalania tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z guarany - gatunek pnącza, z nasion sporządza się ekstrakt będący składnikiem bardzo wielu suplementów o szerokim zastosowaniu. 

Zalecane spożycie: 1 tabletka, raz do trzech razy dziennie, najlepiej na godzinę przed posiłkiem.

Ean: 733739017314
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Do końca promocji:
02 dni
02 godz
27 min
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - CLA Extreme, 90 kapsułek miękkich

96,99 zł Cena regularna: 103,00 zł -6%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 104,50 zł -7%
-7%
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: