Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
Jarrow Formulas - Selenium Synergy (Selen), 60 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina E (bursztynian D-alfa-tokoferylu) 20.1 mg 168%
Ryboflawina 2 mg 143%
Selen (jako metyloselenocysteina) 200 µg 364%
Glukorafanina (z 75 mg ekstraktu z nasion brokuła) (Brassica oleracea italica) 10 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Witamina E (bursztynian D-alfa-tokoferylu), Glukorafanina (z 75 mg ekstraktu z nasion brokuła) (Brassica oleracea italica), Ryboflawina, Selen (jako metyloselenocysteina), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy; otoczka kapsułki (żelatyna wołowa), substancja przeciwzbrylająca: fosforany wapnia; maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Dorośli: przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, karmiących piersią, osób przyjmujących leki oraz w przypadku chorób.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Kompleks Selenium Synergy to 20,1 mg witaminy E, 2 mg witaminy B2, 200 mg selenu oraz 10 mg glukorafaniny w jednej kapsułce.

W skład produktu wchodzą:

  • Witamina E – jest rozpuszczalną w tłuszczach grupą ośmiu organicznych związków chemicznych, do których zaliczają się tokoferole i tokotrienole. Witamina ta w organizmie człowieka przyczynia się między innymi do ochrony komórek przed tak zwanym stresem oksydacyjnym. 
  • Witamina B2 – uznaje się ją za rozpuszczalny w wodzie prekursor dwóch istotnych koenzymów. Bierze ona udział między innymi w procesach utleniania i redukcji, wpływa na czerwone krwinki, odpowiada za prawidłową pracę układu nerwowego oraz narządu wzroku. Odpowiedni poziom witaminy B2 pozwala zmniejszyć uczucie zmęczenia, wpływa na wygląd skóry oraz stan błon śluzowych. 
  • Selen – mikropierwiastek, który wzmacnia odporność, wspomaga utrzymanie prawidłowej pracy tarczycy, działa pozytywnie na wygląd włosów i paznokci. Co ciekawe, pierwiastek ten wpływa również na spermatogenezę u mężczyzn. Zapotrzebowanie na selen zwiększa się u kobiet w ciąży i tych, które karmią piersią. 
  • Glukorafanina – substancja pozyskiwana z brokułów, prekursor sulforafanu. Związek ten należy do grupy izotiocyjanin i wykazuje właściwości antyoksydacyjne. 

Dziennie zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki.

Ean: 790011130062
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Selenium Synergy (Selen), 60 kapsułek

56,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: