Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Kolagen UC-II, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Wapń (z Aquamin TG) 80 mg 10%
UC-II [standaryzowane chrząstki kurczaka (dostarczają 10mg nieskażonego kolagenu typu II)] 40 mg
Aquamin F [(minerały z czerwonych alg morskich) (lithothamnium corallioides/ lithothamnium calcareum) (cała roślina)] 250 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Wapń (z Aquamin TG), UC-II [standaryzowane chrząstki kurczaka (dostarczają 10mg nieskażonego kolagenu typu II)], Aquamin F [(minerały z czerwonych alg morskich) (lithothamnium corallioides/ lithothamnium calcareum) (cała roślina)], Celuloza; otoczka kapsułki: celuloza; nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne); stabilizator: chlorek potasu.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę codziennie przed snem na pusty żołądek.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Mimo że problemy ze stawami mogą kojarzyć się tylko ze sportowcami i osobami w podeszłym wieku, o optymalną kondycję kości i stawów powinien dbać każdy z nas. Jak można to zrobić? Warto do harmonogramu dnia dodać więcej ruchu sprawiającego radość i pozwalającego pozbyć się stresu, a także znaleźć wolny czas na wypoczynek. Istotną rolę odgrywa dieta, w której nie powinno brakować potrzebnych organizmowi składników. Oprócz witamin, minerałów, kwasów omega-3, takim składnikiem jest białko, w tym kolagen. Kolagen stosować można także w postaci suplementów diety.

Kolagen w kapsułkach – suplement diety NOW Foods

NOW Foods Kolagen UC-II to suplement diety w kapsułkach z chrząstką kurczaka w formie proszku, zawierającą kolagen typu II oraz z wyciągiem z czerwonej algi morskiej. W jednym opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, a zalecana dzienna porcja to 1 kapsułka. W naszym asortymencie dostępne są także inne suplementy diety z kolagenem w kapsułkach cieszące się pozytywnymi opiniami, zachęcamy do zapoznania się z nimi. Przy okazji przeglądania oferty marki NOW Foods warto sprawdzić całą kategorię produktów przypisanych do celu Na Stawy.

 

https://shaman.pl/slowniczek/kolagen


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Stawy, Włosy, skóra, paznokcie
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kolagen UC-II, 120 vkaps

217,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2026