Koszyk:
Bestseller
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału Bez soi
Osavi - Kolagen Hydrolizowany, Typu I & III, Proszek, 300g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Hydrolizowane peptydy kolagenowe otrzymywane z kolagenu typu I i III 20 g
  W tym:
  Glicyna 3.98 g
  Prolina 2.27 g
  Hydroksyprolina 2.14 g
  Pozostałe aminokwasy 9.61 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Wołowe peptydy kolagenowe.

Zalecana porcja dzienna: 1 miarka (20 g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Sposób spożycia: Rozpuść 1 miarkę proszku w 200 ml ciepłej lub zimnej wody, napoju lub dodaj bezpośrednio do jedzenia. Dodaj produkt do przystawki, sałatki, śniadania, koktajlu lub deseru.

Sposób przechowywania: Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Osavi to marka, która tworząc suplementy kieruje się przede wszystkim prostotą i skutecznością. Dlatego też masz pewność, że wszystkie składniki, które znajdziesz na etykiecie produktów tej marki, zostały przebadane i są w pełni bezpieczne. Tak jest również w przypadku produktu Osavi: Kolagen Typu 1 i 3.

Kolagen hydrolizowany typu 1 i 3 - co to znaczy? 

Głównym składnikiem kolagenu Osavi są hydrolizowane peptydy kolagenowe otrzymywane z kolagenu typu I i III. Dzięki temu zawierają one aż 18 aminokwasów, w tym przede wszystkim wysokie stężenie glicyny, proliny i hydroksyproliny. Są to podstawowe aminokwasy budulcowe kolagenu. Kolagen w organizmie człowieka powstaje z długich łańcuchów aminokwasów, które tworzą mocno skręconą helisę. Ta postać kolagenu jest trudna do rozbicia. Dlatego właśnie opracowano kolagen hydrolizowany, który zbudowany jest z krótszych łańcuchów aminokwasów. Są one łatwiejsze do przyswojenia przez organizm i mają zdolność przenikania w głąb tkanek i wiązania się z nimi. Rozważając suplementację kolagenu, warto zatem bliżej zainteresować się jego zhydrolizowaną formą. 

Kolagen hydrolizowany w proszku - jak go stosować? 

Kolagen najlepiej przyjmować rano - wystarczy zalać 1 miarkę (20g) proszku 200 ml wody lub dodać bezpośrednio do porannego koktajlu, owsianki lub sałatki. Kolagen hydrolizowany w proszku jest neutralny w smaku i zapachu - to jednak nie wszystko. W składzie nie ma również cukru, glutenu i GMO, co czyni go idealnym produktem dla alergików i osób wykluczających z jadłospisu pewne składniki pokarmowe. Sprawdź ofertę Osavi i przekonaj się, jakie jeszcze są korzyści z przyjmowania kolagenu.

Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Kolagen Hydrolizowany, Typu I & III, Proszek, 300g

70,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2026
ten produkt najczęściej łączony jest z: