Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bestseller
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez nabiału
Osavi - Kolagen Włosy, Skóra i Paznokcie, Proszek, 150g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
VERISOL® bioaktywne peptydy kolagenowe 2.5 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Wołowe peptydy kolagenowe

Zalecana porcja dzienna: 1 i ½ miarki (2,5 g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Sposób spożycia: Rozpuść 1 i ½ miarki proszku w 200 ml wody, napoju lub dodaj bezpośrednio do jedzenia. Dodaj produkt do przystawki, sałatki, śniadania, koktajlu lub deseru.

Sposób przechowywania: Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Kolagen wołowy Osavi jest białkiem, które nie tylko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej, ale też pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej i zdrowych kości. Wraz z upływem lat organizm produkuje go jednak coraz mniej. Ten naturalny proces potęguje stres, promieniowanie słoneczne, a nawet zanieczyszczenia w powietrzu - dlatego tak ważna jest odpowiednia, zbilansowana dieta. Dodatkowo możesz wspierać utrzymanie optymalnej kondycji organizmu suplementami - takimi jak kolagen w proszku Osavi. 

Kolagen do picia w proszku: jak działa Osavi na włosy, skórę i paznokcie 

Głównym składnikiem kolagenu w proszku Osavi są bioaktywne peptydy kolagenowe VERISOL®. Przyjmowanie ich wpływa na metabolizm kolagenu w skórze bezpośrednio od wewnątrz. Dzieje się tak dzięki temu, że peptydy kolagenowe są rozpoznawane przez komórki organizmu jako fragmenty kolagenu, które powstały w wyniku działań katabolicznych. To z kolei sprawia, że równoważą pozorną degradację kolagenu w skórze i jednocześnie stymulują zwiększenie metabolizmu kolagenu. W efekcie następuje wzrost jego produkcji. 

Jedną z najwygodniejszych form przyjmowania kolagenu jest stosowanie kolagenu w proszku. Wystarczy, że 1 i ½ miarki proszku rozpuścisz w 200 ml wody. Białko ma neutralny smak i zapach - możesz je wypić samodzielnie bądź dodać do jedzenia: koktajlu, sałatki czy deseru. Warto przy tym pamiętać, że suplementy nie powinny być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Kiedy stosować kolagen w proszku? 

Kiedy warto przyjmować kolagen w proszku? Suplement ten mogą przyjmować osoby po 25 roku życia - wtedy produkcja kolagenu w organizmie zaczyna się zmniejszać. Może on również wspomóc osoby po 50 roku życia a także być wsparciem dla sportowców. Rozpoczynając suplementację warto jednak wybierać marki ze sprawdzonym składem - Osavi z peptydami kolagenowymi VERISOL® do takich należą. Zadbaj o optymalną kondycję swojego organizmu i odkryj wszystkie zalety stosowania kolagenu Osavi do picia.

Ean: 5904139922019
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez nabiału
Mój cel: Włosy, skóra, paznokcie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Kolagen Włosy, Skóra i Paznokcie, Proszek, 150g

90,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: