Koszyk:
Nowy
Bez glutenu Bez nabiału Wegański Wegetariański
Health Labs - MyKids Vitamin D3, Witamina D3 dla Dzieci, Płyn, 9.7 ml Suplement Diety
Zawartość: 9.7 ml
Produkt zawieraW dziennej porcji (1 kropla) %RWS
Witamina D3 5 µg (200 IU) 100%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Trójglicerydy średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MCT) z oleju kokosowego, cholekalcyferol (witamina D) Vita-algae D®.

Zalecana porcja dzienna: NOWORODKI I NIEMOWLĘTA - 2 krople DZIECI OD ROKU DO 10 LAT - od 3 do 5 kropli MŁODZIEŻ OD 11 DO 18 LAT - od 4 do 10 kropli

Sposób spożycia: Suplement diety MyKids Vitamin D3 przeznaczony jest dla dzieci od 1 dnia życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia opakowania.

Uwagi: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Suplement diety przeznaczony dla zdrowej populacji osób do 18 roku życia. W przypadku występowania chorób lub stosowania produktów leczniczych skonsultować przyjmowanie suplementu diety z lekarzem. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Polska

Ean: 5904474812853
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez nabiału, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Health Labs - MyKids Vitamin D3, Witamina D3 dla Dzieci, Płyn, 9.7 ml

49,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 28.02.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: