Koszyk:
Nowy
Wegański Wegetariański
Health Labs - CurcuminMe, 60 kapsułek Suplemnt Diety
Zawartość: 60 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji (2 kapsułki) %RWS
Ekstrakt z ostryżu długiego Curcugen® 860 mg
- w tym kurkuminoidy 430 mg
Ekstrakt suchy z owoców pieprzu czarnego 1.06 mg
- w tym piperyna 1 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (Curcuma longa L.) Curcugen® standaryzowany na 50% kurkuminoidów, składnik kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) standaryzowany na 95% piperyny DER 30:1.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki dziennie

Sposób spożycia: Suplement diety CurcuminMe przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej 15-25°C, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła. Należy spożyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia opakowania.

Uwagi: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku występowania chorób lub stosowania produktów leczniczych skonsultować przyjmowanie suplementu diety z lekarzem. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Polska

Ean: 5903957410548
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Health Labs - CurcuminMe, 60 kapsułek

175,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.03.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: