Koszyk:
Nowy
Wegański
Health Labs - MyKids Brain, Płyn, 100 ml Suplement Diety
Zawartość: 100 ml
Produkt zawieraW dziennej porcji (2.5 ml) %RWS
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 1.15 g
- w tym ALA (kwas alfa-linolenowy) 0.89 g
- w tym DHA (kwas dokozaheksaenowy) 0.26 g
Jednonienasycone kwasy tłuszczowe omega-9 0.37 g
- w tym OL (kwas oleinowy) 0.37 g
Witamina D 25 µg ( 1000 IU) 500%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Estry etylowe wyższych kwasów tłuszczowych z oleju lnianego, olej z mikroalg Schizochytrium sp., olej z nasion ogórecznika lekarskiego (Borago officinalis L.), olej z nasion czarnuszki siewnej (Nigella sativa L.), olej z orzechów włoskich (Juglans regia L.), przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu, naturalny aromat, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe, cholekalcyferol (witamina D).

Zalecana porcja dzienna: DZIECI POWYŻEJ 3ROKU ŻYCIA - 2,5 ml DZIECI POWYŻEJ 10 ROKU ŻYCIA - 5 ml

Sposób spożycia: Suplement diety MyKids Brain przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Sposób przechowywania: Przed otwarciem przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu opakowania przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 5°C i spożyć w okresie 2 miesięcy. Nie dopuszczać do rozlania na inne powierzchnie z tworzywa sztucznego.

Uwagi: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku występowania chorób lub stosowania produktów leczniczych skonsultować przyjmowanie suplementu diety z lekarzem. Produkt nie powinien być spożywany przez niemowlęta i dzieci w wieku poniżej 3 lat. Suplement diety przeznaczony dla zdrowej populacji osób do 18 roku życia. Suplement diety MyKids Brain zawiera substancję słodzącą.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Polska

Ean: 5904474812846
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Wegański
Mój cel: Samopoczucie
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Health Labs - MyKids Brain, Płyn, 100 ml

119,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: