NOW Foods

(883 prod.)

NOW Foods działa na rynku od 1968 roku, a obecnie jest światowym liderem w branży produktów naturalnych. Od początku istnienia aż po dziś dzień firmę prowadzi jedna rodzina – rodzina Richardów. Dzięki temu misja przedsiębiorstwa pozostaje niezmienna – NOW Foods robi wszystko, aby dawać ludziom szansę na zdrowsze życie.

W NOW Foods wytwarzanych jest kilka grup produktów. Wśród nich można znaleźć: suplementy diety, kosmetyki, oleje, odżywki przeznaczone dla sportowców, żywność naturalną, a także suplementy diety dla zwierząt.

Cała historia przedsiębiorstwa zaczęła się w okresie, kiedy jeszcze mało kto zwracał uwagę na zdrowe żywienie. Na początku firma stworzyła niewielką sieć sklepów z organicznymi produktami, a po jakimś czasie, aby zredukować koszty i móc sprzedawać wszystko taniej, zdecydowała się na otwarcie własnej produkcji. Tak powstało NOW Foods w ostatecznym kształcie.

Obecnie produkty z logo NOW Foods można kupić w ponad 70 krajach na całym świecie. Co przekonuje nabywców do tej marki? Przede wszystkim bezpieczeństwo, ponieważ zarówno jedzenie, jak i suplementy czy kosmetyki są organiczne. Założyciele firmy wierzą w to, że można poprawić zdrowie oraz sprawność fizyczną poprzez używanie naturalnych produktów.

Marka mówi wprost – robimy wszystko, aby uzyskać najlepszą jakość w atrakcyjnych dla klientów cenach. Wiemy bowiem, że organiczne jest lepsze niż to, co nie zostało stworzone naturalnie.

Firma jest zdobywcą licznych nagród w różnych kategoriach. Tylko w ostatnich latach otrzymała między innymi: Amazing Wellness Best New Products Award 2017, Taste for Life Essentials Award 2017, Remedies Kid’s Health Award 2017, 2017 Vity Awards, Vitamin Retailer Best New Products Award 2016, Vegetarian Times Foodie Award 2015 czy Whole Foods Magazine Natural Choice Award 2016. Te wszystkie wyróżnienia świadczą o tym, że produkty NOW Foods są tak doskonałej jakości, jaką deklaruje marka.

Co ważne, przedsiębiorstwo dba nie tylko o klientów, lecz także o własnych pracowników. Działa zgodnie z zasadą – traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany. To podejście również zostało docenione przez jury konkursów na najlepsze miejsca pracy.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów

Użyte filtry

produktów