Koszyk:
NOW Foods - L-Karnityna, 250mg, 60 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-Karnityna (Carnipure) (z winianu l-karnityny) 1500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-Karnityna (Carnipure) (z winianu l-karnityny), Substancja wypełniająca: celuloza w proszku; otoczka kapsułki: celuloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie wyprodukowane z użyciem pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 1 do 3 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Kontrola masy ciała, budowanie wymarzonej sylwetki, odchudzanie: z takimi celami często łączone są suplementy diety zawierające L-karnitynę. Co to za składnik? Jest jedną z występujących w naszym organizmie form karnityny, związanej z produkcją energii. Karnityna jest obecna w produktach pokarmowych pochodzenia zwierzęcego, a włączając je do swojej diety, można zadbać o optymalny jej poziom. Dodatkowym źródłem może okazać się suplementacja.

L-karnityna w suplementach diety NOW Foods

Marka NOW Foods jest ceniona ze względu na dobrą jakość produktów i spełnianie potrzeb swoich odbiorców. Wybierając jej suplementy, można mieć więc pewność, że będą odpowiadały wysokim oczekiwaniom. Ten producent ma w swoim katalogu także suplementy z L-karnityną w tabletkach, które mogą w szczególności zainteresować sportowców. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem. W przypadku dodatkowych pytań o produkty z oferty pozostajemy do dyspozycji.

 

https://shaman.pl/slowniczek/karnityna

Ean: 733739000620
Forma: Kapsułki
Mój cel: Sport, Utrata masy ciała
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Karnityna, 250mg, 60 kapsułek

41,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.07.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: