Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Koenzym Q10 + Jagoda Głogowa, 100mg, 30 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Koenzym Q10 100 mg
Jagoda głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (owoc) 400 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Koenzym Q10, Jagoda głogu (Crataegus laevigata i / lub monogyna) (owoc), Otoczka kapsułka: celuloza. Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem zawierającym tłuszcz.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jak możemy przeczytać w naszym Słowniczku, koenzym Q10 jest istotnym składnikiem i może wykazywać wiele właściwości. Ta substancja występuje w organizmie naturalnie, a magazynowana jest między innymi w trzustce, nerkach i wątrobie. Występuje także w produktach spożywczych pochodzenia zwierzęcego, a mniej licznie w produktach pełnoziarnistych. Wraz z wiekiem oraz wskutek stosowania używek i niewłaściwej diety poziom koenzymu Q10 ulega zmniejszeniu.

Koenzym Q10 w kapsułkach z jagodą głogową

Ze względu na swoje działanie i właściwości koenzym Q10 jest ważnym składnikiem dla naszego organizmu. W niektórych przypadkach warto więc rozważyć jego suplementację, wybierając wysokiej jakości suplement diety. NOW Foods stworzył suplement w kapsułkach (jedno opakowanie to 30 kapsułek wegetariańskich), który oprócz koenzymu Q10 zawiera jagodę głogu. Owoce głogu to źródło dobroczynnych związków, w tym polifenoli, minerałów i witamin. Ten suplement dostępny jest także w opakowaniu z większą liczbą kapsułek, co pozwala na wybór najlepszego dla siebie wariantu.

 

https://shaman.pl/slowniczek/koenzym-q10


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Koenzym Q10 + Jagoda Głogowa, 100mg, 30 vkaps

61,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2027