Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Ornityna, L-Ornithine, Proszek, 227g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-Ornityna (z 1000mg chlorowodorku L-Ornityny) 1560 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-Ornityna (z 1000mg chlorowodorku L-Ornityny), może zawierać: drożdże, pszenicę, gluten, kukurydzę, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 łyżeczka (2g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1/2 łyżeczki 1 do 2 razy dziennie, zmieszaną z wodą lub sokiem, na pusty żołądek.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Przeciwwskazania: Nie zaleca się stosowania produktu przez kobiety w ciąży/karmiące piersią, osoby zażywające leki lub cierpiące na schorzenia.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W produkcie może wystąpić zbrylenie. W tym produkcie mogą wystąpić różnice w kolorze.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

W cyklu mocznikowym udział biorą aminokwasy, takie jak ornityna, cytrulina i arginina. W jego trakcie amoniak zostaje przekształcony w mocznik, a następnie wydalony z moczem. Celem cyklu jest zatem pozbycie się z organizmu niekorzystnych dla niego związków. Zbyt niski poziom L-ornityny może doprowadzić do zaburzenia tego procesu, utrudniając odtruwanie amoniaku. Ornityna jest łączona także z siłą mięśniową, wydolnością organizmu i regeneracją potreningową.

Suplement diety NOW Foods L-Ornityna w proszku

Stosowanie suplementów diety z L-ornityną może okazać się dodatkowym wsparciem dla sportowców trenujących intensywnie i stosujących dietę wysokobiałkową przez długi czas. W katalogu marki NOW Foods znajdują się wysokiej jakości suplementy z ornityną, na przykład w formie proszku przeznaczonego do wymieszania z wodą lub sokiem. Dostępny jest również preparat uzupełniający w formie kapsułek do połknięcia. Zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią produktów opracowanych dla sportowców.

 

 

Ean: 733739002501
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Ornityna, L-Ornithine, Proszek, 227g

136,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.05.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: