Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Alfalfa, 650mg, 500 tabletek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Alfalfa, substancja wiążąca: fosforan wapnia; substancja wypełniająca: celuloza; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne); substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: drożdże, pszenicę, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 9 tabletek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 3 tabletki 3 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt, jeśli jesteś w ciąży / karmisz piersią lub w przypadku chorób (szczególnie toczeń). W tym produkcie mogą wystąpić naturalne różnice kolorystyczne.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Wywodzi się z obszarów Bliskiego Wschodu, a do Europy dotarła dzięki Aleksandrowi Wielkiemu. Mowa o lucernie, roślinie pastewnej, która znana jest pod nazwą „alfalfa”. Jest ceniona ze względu na bogatą zawartość witamin, soli mineralnych, białka, karotenoidów. Dzięki swoim właściwościom lucerna znajduje się na liście tzw. superfoods. Więcej o tych składnikach możesz przeczytać na naszym Blogu w przystępnym artykule.

Suplement diety NOW Foods Alfalfa 650 mg w tabletkach

Jeśli jesteś zainteresowany tą rośliną, zachęcamy Cię do zapoznania się z suplementem diety marki NOW Foods Alfalfa 650 mg w tabletkach. Do jego produkcji wykorzystano nadziemną część lucerny siewnej będącej źródłem między innymi witamin K i C oraz żelaza i wapnia. Produkt jest odpowiedni do stosowania przez wegan i wegetarian. Nie zawiera GMO, glutenu, jajek, nabiału czy soi. Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty suplementów NOW Foods z cennymi ekstraktami roślinnymi i ziołowymi. Wśród nich znajdziesz kompozycje opracowane specjalnie dla kobiet i mężczyzn.

 

https://shaman.pl/slowniczek/alfalfa

Ean: 733739026224
Forma: Tabletki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Alfalfa, 650mg, 500 tabletek

74,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: