Koszyk:

ZYSKAJ 12% RABATU NA KREATYNĘ Z KODEM CREA12

Ładuję...
NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 180 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol) 2 g
Koncentrat oleju rybnego 240 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol), Koncentrat oleju rybnego, Otoczka kapsułki żelowej (żelatyna, nośnik: gliceryna; woda, emulgator: mączka chleba świętojańskiego) i emulgator: lecytyna sojowa. Zawiera alergeny: ryby (sardynki, anchois, makrele) i soję. Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, mleka, jaj, skorupiaków. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jak dbać o serce i układ krążenia na co dzień? Priorytetem jest stosowanie różnorodnej, zbilansowanej diety. Nie powinno brakować w niej zielonych warzyw, a także nasion i orzechów bogatych w fitosterole roślinne, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Do jadłospisu warto wprowadzić także tłuste ryby morskie będące cennym źródłem kwasów omega-3. Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.

Suplement diety NOW Foods w kapsułkach miękkich

Dodatkowym wsparciem w uzupełnieniu diety w potrzebne składniki może okazać się suplementacja. NOW Foods Beta-Sitosterol Plant Sterols to produkt zawierający: CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800 mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol), naturalny koncentrat oleju rybnego. Ma formę łatwych do połknięcia kapsułek miękkich, a w jednym opakowaniu znajduje się 180 sztuk. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat tego suplementu oraz do sprawdzenia pozostałych produktów marki NOW Foods.


Forma: Kapsułki miękkie
Mój cel: Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 180 kapsułek miękkich

4/5 z 2 ocen
Ocena:
159,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2026