Koszyk:
Ładuję...
NOW Foods - Beta-Sitosterol Plant Sterols - 180 softgels SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 180 kapsułek
Produkt zawiera W dziennej porcji (4 kapsułki) %RWS*
CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol) 2 g
Naturalny koncentrat oleju rybnego 240 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki żelowej (żelatyna, nośnik: gliceryna; woda, emulgator: mączka chleba świętojańskiego) i emulgator: lecytyna sojowa. Zawiera alergeny: ryby (sardynki, anchois, makrele) i soję. Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, mleka, jaj, skorupiaków. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jak dbać o serce i układ krążenia na co dzień? Priorytetem jest stosowanie różnorodnej, zbilansowanej diety. Nie powinno brakować w niej zielonych warzyw, a także nasion i orzechów bogatych w fitosterole roślinne, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Do jadłospisu warto wprowadzić także tłuste ryby morskie będące cennym źródłem kwasów omega-3. Kwas eikozapentaenowy (EPA) i kwas dokozaheksaenowy (DHA) przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.

Suplement diety NOW Foods w kapsułkach miękkich

Dodatkowym wsparciem w uzupełnieniu diety w potrzebne składniki może okazać się suplementacja. NOW Foods Beta-Sitosterol Plant Sterols to produkt zawierający: CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800 mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol), naturalny koncentrat oleju rybnego. Ma formę łatwych do połknięcia kapsułek miękkich, a w jednym opakowaniu znajduje się 180 sztuk. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat tego suplementu oraz do sprawdzenia pozostałych produktów marki NOW Foods.

Forma: Kapsułki miękkie
Mój cel: Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 180 kapsułek miękkich

4/5 z 2 ocen
Ocena:
80
163,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.03.2025