Koszyk:
Promocja
Ładuję...
NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 90 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol) 2 g
Koncentrat oleju rybnego 240 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol), Koncentrat oleju rybnego, otoczka kapsułki żelowej (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda, emulgator: mączka chleba świętojańskiego) i emulgator: lecytyny (z soi). Zawiera: ryby (sardynki, anchois, makrele).Może zawierać: drożdże, pszenicę, gluten, mleko, jaja, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci w suchym i chłodnym miejscu.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Marka NOW Foods zajmuje się produkcją suplementów i witamin. Jeśli stosujesz odpowiednią dietę i regularnie ćwiczysz, jednak chcesz dodatkowo wesprzeć swój organizm na co dzień, produkty tej firmy mogą pomóc w utrzymaniu organizmu w optymalnej kondycji.

NOW Foods: jak działają sterole roślinne? 

Sterole roślinne, nazywane są również fitosterolami. Są to substancje będące składnikiem błon komórkowych roślin. Są spożywane głównie z olejami roślinnymi - to właśnie one stanowią najbogatsze ich źródło. Znajdziesz je również w oliwie z oliwek, ryżu, orzechach i nasionach roślin strączkowych. Sterole roślinne cechuje budowa podobna do cholesterolu - dlatego też po ich spożyciu wraz z produktami zawierającymi cholesterol, konkurują one z nim o przyłączenie do wolnych receptorów. Przez to sterole roślinne obniżają wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym, a tym samym pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Choć najbogatszym źródłem steroli roślinnych jest dieta, przy niedoborach i w profilaktyce możesz wspierać się suplementami diety. Sterole roślinne w kapsułkach NOW Foods mogą Ci w tym pomóc. 

NOW Foods - sterole roślinne w kapsułkach 

Sterole roślinne w kapsułkach marki NOW Foods w składzie mają jedynie CardioAid-S estry steroli roślinnych, naturalny koncentrat oleju rybnego i surowce, z których zrobiona jest otoczka kapsułki żelowej. Produkt powstał bez sztucznych ulepszaczy, glutenu i GMO. Postać wygodnej kapsułki sprawia, że sterole roślinne NOW Foods możesz stosować szybko i wygodnie każdego dnia. Sprawdź wszystkie zalety odpowiedzialnej suplementacji z NOW Foods. 

Forma: Kapsułki miękkie
Mój cel: Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 90 kapsułek miękkich

-5%
88,99 zł 94,00 zł
Najniższa cena produktu z 30 dni przed obniżką: 94,00 zł
Discount -5,01 zł, -5.33%

Do końca promocji zostało:

06 Dni
20 Godz.
22 Min.
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.07.2026
ten produkt najczęściej łączony jest z: