Koszyk:

ZYSKAJ 15% RABATU NA PRODUKTY OSAVI Z KODEM OSAVI15

Ładuję...
NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 90 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 90 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji (4 kapsułki) %RWS*
CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol) 2 g
Koncentrat oleju rybnego 240 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: otoczka kapsułki żelowej (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda, emulgator: mączka chleba świętojańskiego) i emulgator: lecytyny (z soi). Zawiera: ryby (sardynki, anchois, makrele).Może zawierać: drożdże, pszenicę, gluten, mleko, jaja, skorupiaki.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci w suchym i chłodnym miejscu.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Marka NOW Foods zajmuje się produkcją suplementów i witamin. Jeśli stosujesz odpowiednią dietę i regularnie ćwiczysz, jednak chcesz dodatkowo wesprzeć swój organizm na co dzień, produkty tej firmy mogą pomóc w utrzymaniu organizmu w optymalnej kondycji.

NOW Foods: jak działają sterole roślinne? 

Sterole roślinne, nazywane są również fitosterolami. Są to substancje będące składnikiem błon komórkowych roślin. Są spożywane głównie z olejami roślinnymi - to właśnie one stanowią najbogatsze ich źródło. Znajdziesz je również w oliwie z oliwek, ryżu, orzechach i nasionach roślin strączkowych. Sterole roślinne cechuje budowa podobna do cholesterolu - dlatego też po ich spożyciu wraz z produktami zawierającymi cholesterol, konkurują one z nim o przyłączenie do wolnych receptorów. Przez to sterole roślinne obniżają wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym, a tym samym pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Choć najbogatszym źródłem steroli roślinnych jest dieta, przy niedoborach i w profilaktyce możesz wspierać się suplementami diety. Sterole roślinne w kapsułkach NOW Foods mogą Ci w tym pomóc. 

NOW Foods - sterole roślinne w kapsułkach 

Sterole roślinne w kapsułkach marki NOW Foods w składzie mają jedynie CardioAid-S estry steroli roślinnych, naturalny koncentrat oleju rybnego i surowce, z których zrobiona jest otoczka kapsułki żelowej. Produkt powstał bez sztucznych ulepszaczy, glutenu i GMO. Postać wygodnej kapsułki sprawia, że sterole roślinne NOW Foods możesz stosować szybko i wygodnie każdego dnia. Sprawdź wszystkie zalety odpowiedzialnej suplementacji z NOW Foods. 


Forma: Kapsułki miękkie
Mój cel: Serce/Układ krążenia
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 90 kapsułek miękkich

5/5 z 2 ocen
Ocena:
85,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2025