Koszyk:
Ładuję...
NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 90 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 90 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji (4 kapsułki) %RWS*
CardioAid-S Estry steroli roślinnych (800mg beta-sitosteroli oraz kampesterol i stygmasterol) 2 g
Naturalny koncentrat oleju rybnego 240 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki żelowej (żelatyna, nośnik: gliceryna; woda, emulgator: mączka chleba świętojańskiego) i emulgator: lecytyna sojowa. Zawiera alergeny: ryby (sardynki, anchois, makrele) i soję. Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, mleka, jaj, skorupiaków. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 razy dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Marka NOW Foods zajmuje się produkcją suplementów i witamin. Jeśli stosujesz odpowiednią dietę i regularnie ćwiczysz, jednak chcesz dodatkowo wesprzeć swój organizm na co dzień, produkty tej firmy mogą pomóc w utrzymaniu organizmu w optymalnej kondycji.

NOW Foods: jak działają sterole roślinne? 

Sterole roślinne, nazywane są również fitosterolami. Są to substancje będące składnikiem błon komórkowych roślin. Są spożywane głównie z olejami roślinnymi - to właśnie one stanowią najbogatsze ich źródło. Znajdziesz je również w oliwie z oliwek, ryżu, orzechach i nasionach roślin strączkowych. Sterole roślinne cechuje budowa podobna do cholesterolu - dlatego też po ich spożyciu wraz z produktami zawierającymi cholesterol, konkurują one z nim o przyłączenie do wolnych receptorów. Przez to sterole roślinne obniżają wchłanianie cholesterolu w przewodzie pokarmowym, a tym samym pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Choć najbogatszym źródłem steroli roślinnych jest dieta, przy niedoborach i w profilaktyce możesz wspierać się suplementami diety. Sterole roślinne w kapsułkach NOW Foods mogą Ci w tym pomóc. 

NOW Foods - sterole roślinne w kapsułkach 

Sterole roślinne w kapsułkach marki NOW Foods w składzie mają jedynie CardioAid-S estry steroli roślinnych, naturalny koncentrat oleju rybnego i surowce, z których zrobiona jest otoczka kapsułki żelowej. Produkt powstał bez sztucznych ulepszaczy, glutenu i GMO. Postać wygodnej kapsułki sprawia, że sterole roślinne NOW Foods możesz stosować szybko i wygodnie każdego dnia. Sprawdź wszystkie zalety odpowiedzialnej suplementacji z NOW Foods. 

Forma: Kapsułki miękkie
Mój cel: Serce/Układ krążenia

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Beta-Sitosterol, Sterole Roślinne, 90 kapsułek miękkich

5/5 z 2 ocen
Ocena:
100
92,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2024