Koszyk:
Natrol - Melatonina Szybko Rozpuszczalna, 1mg, 90 tabletek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Melatonina 1 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Melatonina, Ksylitol, guma celulozowa, polisacharydy sojowe, maltodekstryna, dekstroza, krospowidon, modyfikowana skrobia spożywcza, dwutlenek krzemu, kwasy: kwas jabłkowy, cytrynowy; naturalny aromat, nośnik: kwasy tłuszczowe, ekstrakt z korzenia buraka, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Zawiera alergeny: pszenicę, soję. Nie zawiera: mleka, jaj, ryb, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, pszenicy, soi, drożdży, sztucznych barwników lub aromatów, dodatku cukru lub konserwantów.

Zalecana porcja dzienna: 1 tabletka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 tabletkę 20 minut przed snem. Woda nie jest konieczna.

Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nie do użytku przez dzieci poniżej 12 roku życia. Nie stosować podczas obsługiwania maszyn lub prowadzenia pojazdu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt, jeśli jesteś używasz środków uspokajających, masz chorobę autoimmunologiczną, zaburzenie depresyjne, jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Prowadząc nieregularny tryb życia, pracując w trybie zmianowym albo podróżując przez strefy czasowe, możemy być narażeni na problemy z zasypianiem. W przyspieszeniu zaśnięcia pomaga przestrzeganie zasad higieny snu, ale czasami okazuje się to niewystarczające. Dodatkowym wsparciem może stać się stosowanie suplementu z melatoniną, na przykład Natrol Melatonina Szybko Rozpuszczalna, 1mg. Ten preparat zawiera melatoninę i ma formę tabletek do połknięcia.

Melatonina – jakie ma właściwości?

Jest hormonem wytwarzanym przez szyszynkę i związanym z cyklem dobowym. Do jej produkcji niezbędny jest tryptofan, który zostaje następnie przekształcony w serotoninę i dalej zmienia się w melatoninę. Jakie ma ona właściwości? Pomaga w łagodzeniu subiektywnego odczucia zespołu nagłej zmiany strefy czasowej oraz pomaga w skróceniu czasu potrzebnego na zaśnięcie. W przypadku suplementu diety Natrol 1 tabletkę trzeba przyjąć około 20 minut przed snem. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Etykieta produktu.

Ean: 047469063245
Forma: Tabletki
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Natrol - Melatonina Szybko Rozpuszczalna, 1mg, 90 tabletek

33,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.06.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: