Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Royal Jelly, Mleczko Pszczele, 1500mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Mleczko pszczele (min. 6% 10-HDA) (Liofilizowany koncentrat odpowiedni do 1500 mg świeżego mleczka pszczelego) 500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Mleczko pszczele (min. 6% 10-HDA) (Liofilizowany koncentrat odpowiedni do 1500 mg świeżego mleczka pszczelego), Otoczka kapsułki: celuloza, mąka ryżowa i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Osoby, które są uczulone na pszczoły, produkty pszczele lub pyłki pszczele nie powinny przyjmować tego produktu. Nie zaleca się dla kobiet ciężarnych lub karmiących.

Uwagi: Nie spożywaj saszetki z pochłaniaczem wilgoci. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Produkty pszczele cieszą się rosnącą popularnością i są stosowane zarówno w pielęgnacji, jak i włączane do codziennej diety. Jedną ze szczególnie cennych substancji, jaką wydzielają pszczoły, jest mleczko pszczele. Zawiera ono białko, enzymy, węglowodany, minerały i witaminy, a dzięki temu bogatemu składowi wyróżnia się interesującymi właściwościami. Mleczko pszczele stosowane jest także jako składnik suplementów w kapsułkach do połknięcia.

Mleczko pszczele w kapsułkach – suplement diety

NOW Foods Royal Jelly, Mleczko Pszczele, 1500 mg to przykład wysokiej jakości suplementu diety w kapsułkach do połknięcia. Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek, ale w naszej ofercie dostępny jest też suplement NOW Foods, w którym zamknięto większą liczbę kapsułek. Przed rozpoczęciem suplementacji warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi stosowania, które są dostępne w zakładce Etykieta produktu. Zapraszamy do sprawdzenia także całej kategorii zawierającej suplementy diety bazujące na produktach pszczelich.

 

https://shaman.pl/slowniczek/miod-i-jego-pochodne

Ean: 733739025654
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Royal Jelly, Mleczko Pszczele, 1500mg, 60 vkaps

84,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: