Bestseller
-10%
Ładuję...

Jarrow Formulas - B-Right, 100 vkaps

5/5 z 5 ocen
Ocena:

Suplement marki Jarrow Formulas zawiera kompleks witamin z grupy B, w którym znalazły się: witamina B1 – tiamina, B2 – ryboflawina, B3 – niacyna, B5, B6, kwas foliowy, witamina B12 – metylokobalamina, biotyna, cholina oraz inozytol. Suplement...

Zobacz więcej
70,99 zł 79,00 zł
Wysyłka w 24 godziny Wysyłka w 24 godziny Produkt dostępny
Produkt gotowy do wysyłki. Zamawiając produkty oznaczone w ten sposób możesz spodziewać się wysyłki w ciągu 24 godzin od zamówienia.
W magazynie

Suplement marki Jarrow Formulas zawiera kompleks witamin z grupy B, w którym znalazły się: witamina B1 – tiamina, B2 – ryboflawina, B3 – niacyna, B5, B6, kwas foliowy, witamina B12 – metylokobalamina, biotyna, cholina oraz inozytol. Suplement wspiera równowagę hormonalną organizmu. Wspomaga układ nerwowy i sercowo-naczyniowy. Poprawia wygląd skóry, włosów i paznokci.

W skład produktu wchodzą między innymi:

  • Witamina B1 – tiamina należy do witamin rozpuszczalnych w wodzie. Jest niezbędna do prawidłowej pracy ludzkiego organizmu – przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca i układu nerwowego. Wpływa na odpowiedni metabolizm energetyczny oraz właściwe funkcje psychologiczne. Działa synergistycznie z tyroksyną i insuliną. 
  • Witamina B2 – ryboflawina ulega degradacji pod wpływem promieni UV. Witaminę tę uznaje się za rozpuszczalny w wodzie prekursor dwóch istotnych koenzymów. Bierze ona udział między innymi w procesach utleniania i redukcji, wpływa na czerwone krwinki, odpowiada za prawidłową pracę układu nerwowego oraz narządu wzroku. 
  • Witamina B5 – witamina ta w ciele człowieka przede wszystkim bierze udział w metabolizmie białek, cukrów oraz tłuszczy. Wpływa na układ nerwowy, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, odpowiada za prawidłową sprawność umysłową, metabolizm energetyczny. Kwas pantotenowy przyczynia się także do syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D oraz niektórych neuroprzekaźników. 
  • Witamina B6 – odpowiada między innymi za dobre funkcjonowanie układu nerwowego, odpornościowego, metabolizm: energetyczny, białka, glikogenu i homocysteiny. Witaminę B6 wykorzystuje się do tworzenia czerwonych krwinek, a także regulacji aktywności hormonalnej oraz wspomagania funkcji psychologicznych. Poleca się ją również osobom przemęczonym. 
  • Biotyna – czyli witamina B7 albo, inaczej mówiąc, witamina H to organiczny związek chemiczny odpowiedzialny za wiele reakcji biochemicznych istotnych dla funkcjonowania organizmu. Najczęściej mówi się o biotynie jako o witaminie piękna ze względu na to, że – jak pokazują badania – jej odpowiedni poziom wpływa na wygląd włosów i skóry. 
  • Cholina – substancja witaminopodobna nazywana dawniej witaminą B4. Wchodzi w skład wybranych fosfolipidów. Substancja ta przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. 

Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki dziennie razem z pożywieniem.

Producent:
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Skupienie, pamięć, koncentracja, Włosy, skóra, paznokcie

Dodaj komentarz

Etykieta
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.