Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Wegański
NOW Foods - Lecytyna bez GMO, Granulki, 907g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Fosfor 300 mg 43%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Fosfor, Lecytyna sojowa bez GMO granulowana. Może zawierać drożdże, pszenicę, kukurydzę, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy

Zalecana porcja dzienna: 1,5 łyżki stołowej (10g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Jako suplement diety przyjmuj 1,5 łyżki dziennie, najlepiej z posiłkami. Wymieszaj z sokiem lub shakiem, lub posyp jedzenie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie może wystąpić naturalna zmiana koloru.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki NOW Foods zawiera fasfatydylocholinę oraz lecytynę sojową pozyskiwaną z niemodyfikowanej genetycznie soi. Nazwy lecytyna używa się na określenie całej grupy organicznych związków chemicznych, które zaliczane są do fosfolipidów.

W skład produktu wchodzą:

  • Lecytyna sojowa – lecytyna znajduje się w każdej komórce ciała – to składnik błon komórkowych. Lecytynę sojową stosuje się jako dodatek do żywności. Pozyskiwana jest z ziaren soi.
  • Fosfatydylocholina – cholina jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Wchodzi w skład wybranych fosfolipidów, dlatego początkowo naukowcy zaliczali ją do witamin z grupy B, nazywając witaminą B4. Dziś wiadomo, że można ją uznać jedynie za witaminopodobną. Najczęściej występuje w postaci zwanej fosfatydylocholiną. Substancja ta przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz lipidów. Wpływa również na odpowiednią pracę wątroby.
Ean: 733739022622
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Skupienie, pamięć, koncentracja
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Lecytyna bez GMO, Granulki, 907g

144,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: