Koszyk:

Colostrum

(10 prod.)

Szczególnie w okresie jesienno-zimowym szukamy dodatkowego źródła wsparcia dla naszej odporności i dobrego samopoczucia. Oprócz włączania do planu dnia większej ilości ruchu i efektywnego wypoczynku istotna jest zróżnicowana dieta. W przypadku niedoborów źródłem dodatkowego wsparcia może okazać się suplementacja. Zapraszamy do zapoznania się z produktami zawierającymi colostrum, nazywane też młodziwem lub siarą bydlecą. 

Czym jest colostrum i co zawiera?

Jest naturalną, pierwszą wydzieliną gromadzącą się w gruczołach mlekowych ssaków i po porodzie stopniowo przekształcającą się w mleko. Colostrum ma gęstą konsystencję i żółty kolor. Zawiera bogactwo składników biologicznie aktywnych, w tym witaminy, minerały oraz białka i aminokwasy. Wzbudza zainteresowanie wśród osób chcących jeszcze lepiej zadbać o siły obronne organizmu. Znajduje zastosowanie w produkcji suplementów diety. Jest wykorzystywane także w kosmetologii, na przykład jako składnik kremów o właściwościach odmładzających czy preparatów podologicznych. Informacje o młodziwie znajdziesz również w naszym Słowniczku. 

Suplementy diety OSAVI z siarą bydlecą 

Chcąc włączyć ten naturalny składnik do swojej diety, warto rozważyć suplementację. Do naszego asortymentu dołączyły suplementy innowacyjnej marki OSAVI zawierające siarę bydlecą, standaryzowaną na immunoglobuliny typu G. Wzbogacono ją cynkiem, który ze względu na swoje właściwości, nazywany jest „pierwiastkiem życia”. Suplementy tej firmy są dostępne w formie kapsułek z naturalnymi wypełniaczami. Nie zawierają niepotrzebnych dodatków. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi propozycjami tej marki oraz do zamówienia preparatów uzupełniających odpowiednich dla siebie i najbliższych osób.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 104,50 zł
  2. 96,00 zł
  3. 63,99 zł
  4. 72,00 zł
  5. 98,00 zł
  6. 81,00 zł
  7. 53,50 zł
  8. 70,00 zł
  9. 81,00 zł
  10. 68,00 zł