Koszyk:
Bestseller
Bez GMO Bez glutenu Bez soi Wegetariański
Osavi - Colostrum, 1200mg, Proszek, 100g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Colostrum bovinum 1200 mg
  Standaryzowane na min. 30% immunoglobulin G min. 360 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Colostrum bovinum (siara bydlęca, zawiera mleko, laktozę).

Zalecana porcja dzienna: 1 miarka (1,2 g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Sposób spożycia: Rozpuść 1 miarkę proszku w 200 ml wody, mleka lub dodaj bezpośrednio do jedzenia np. jogurtu.

Sposób przechowywania: Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Wspomagając się technologią, marka Osavi łączy prostotę i skuteczność suplementacji. Dzięki temu oferuje najwyższej jakości, przebadane preparaty. Wszystkie składniki są poddawane badaniom pod kątem ich czystości - dzięki temu masz pewność, że zyskujesz jedne z najlepszych produktów na rynku. Jednym z nich jest Osavi - Colostrum, 1200mg, Proszek, 100g. Taka ilość produktu pozwoli Ci na długą suplementację - przekonaj się.

Osavi - Colostrum, 1200mg, Proszek, 100g - skład produktu

W składzie tego produktu znajdziesz wysokiej jakości Colostrum bovinum - siarę bydlęcą. Jest ona standaryzowana na min. 30% Immunoglobuliny G w suchej masie. Colostrum to pozyskano z nadwyżki pierwszego doju, najpóźniej do 12 godzin od wycielenia się krów wypasanych na terenie tzw. Zielonych Płuc Polski. Colostrum przetwarzane było metodą mikrofiltracji - bez pasteryzacji i suszenia rozpyłowego. Co więcej, powstało bez użycia glutenu, soi i GMO. Jest także odpowiednie dla wegetarian. Dzięki temu może być stosowane przez osoby wykluczające z diety pewne składniki. 

Osavi - Colostrum, 1200mg w proszku (100g) - wygoda suplementacji na co dzień 

Dzięki temu, że suplement ten ma postać proszku, jego stosowanie jest niezwykle proste. Wystarczy jedną miarkę dziennie rozpuścić w 200 ml mleka - i gotowe! Ten produkt najlepiej przyjmować rano. Z kolei jeśli chodzi o przechowywanie, warto umieścić opakowanie w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Sprawdź także inne propozycje Osavi i znajdź suplement idealny dla siebie.

Ean: 5904139923405
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegetariański
Mój cel: Odporność
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Osavi - Colostrum, 1200mg, Proszek, 100g

90,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: