Koszyk:
Ładuję...
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Kre-Alkalyn Creatine, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Kre-Alkalyn buforowany monohydrat kreatyny 4.5 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kre-Alkalyn buforowany monohydrat kreatyny, Otoczka kapsułki: żelatyna, nośnik - celuloza, substancje przeciwzbrylające - dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w zakładzie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 - 3 razy dziennie. Produkt popijaj dużą ilością płynów.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Osoby mające upośledzoną czynność nerek lub przyjmujące leki na receptę, które wpływają na czynność nerek, powinny zachować ostrożność chcąc stosować ten produkt.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods to marka, która powstała po to, by wspierać zdrowy styl życia. Dlatego też nieustannie udoskonala procesy mające na celu ulepszenie produktów. Dzięki swojemu poczuciu misji firma ta jest jedną z najpopularniejszych w branży suplementów. Zajmuje się produkcją nie tylko witamin i składników mineralnych, ale też ich kompleksów. Prowadzi też linię NOW Sports, w ramach której produkuje suplementy przeznaczone dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Jednym z produktów z tej linii jest NOW Foods - Kre-Alkalyn Creatine - 120 kapsułek to ilość, która pozwoli na długą suplementację. 

NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine 120 kapsułek: skład

Buforowany monohydrat kreatyny to główny składnik suplementu. Oprócz niego w składzie znajdziesz jedynie substancje przeciwzbrylające oraz żelatynową otoczkę kapsułki. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Buforowany monohydrat kreatyny stanowi połączenie cząsteczek kreatyny z buforem - wodorowęglanami. Inna nazwa tej substancji to Kre-Alkalyn. Jest to dobrze wchłaniająca się, przyswajalna forma kreatyny, która pozwala lepiej wykorzystać ją przez organizm. 

NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine 120 kapsułek: jak stosować? 

Suplementy mogą stanowić dodatek do zbilansowanej diety i wspierać optymalną kondycję organizmu. NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine to 120 kapsułek zamkniętych w poręcznym opakowaniu, które możesz zabrać ze sobą nawet na dłuższy wyjazd. Zalecana porcja dzienna to przyjmowanie dwóch kapsułek do trzech razy dziennie - nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia, czyli 6 kapsułek dziennie. Sprawdź również pozostałe suplementy NOW Foods - Kre Alkalyn Creatine 120 kapsułek to tylko jedna z opcji. 

Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kre-Alkalyn Creatine, 120 kapsułek

93,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2026
ten produkt najczęściej łączony jest z: