Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Promocja
Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Kre-Alkalyn Creatine, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Buforowany monohydrat kreatyny [Kre-Alkalyn] 4500 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Buforowany monohydrat kreatyny [Kre-Alkalyn], Otoczka kapsułki: substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza, emulgator: celuloza mikrokrystaliczna, żel celulozowy, substancje przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu i nośnik: kwasy tłuszczowe). Może zawierać: pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy lub sezam.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 2 do 3 razy dziennie. Popijaj dużą ilością płynów.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie zaleca się stosowania przez kobiety w ciąży/karmiące piersią, osoby zażywające leki lub cierpiące na schorzenia m.in związane z prawidłową czynnością nerek lub biorące leki wpływające na czynność nerek.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. W tym produkcie mogą wystąpić naturalne różnice w kolorze.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods to marka, która powstała po to, by wspierać zdrowy styl życia. Dlatego też nieustannie udoskonala procesy mające na celu ulepszenie produktów. Dzięki swojemu poczuciu misji firma ta jest jedną z najpopularniejszych w branży suplementów. Zajmuje się produkcją nie tylko witamin i składników mineralnych, ale też ich kompleksów. Prowadzi też linię NOW Sports, w ramach której produkuje suplementy przeznaczone dla sportowców i osób aktywnych fizycznie. Jednym z produktów z tej linii jest NOW Foods - Kre-Alkalyn Creatine - 120 kapsułek to ilość, która pozwoli na długą suplementację. 

NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine 120 kapsułek: skład

Buforowany monohydrat kreatyny to główny składnik suplementu. Oprócz niego w składzie znajdziesz jedynie substancje przeciwzbrylające oraz żelatynową otoczkę kapsułki. Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Buforowany monohydrat kreatyny stanowi połączenie cząsteczek kreatyny z buforem - wodorowęglanami. Inna nazwa tej substancji to Kre-Alkalyn. Jest to dobrze wchłaniająca się, przyswajalna forma kreatyny, która pozwala lepiej wykorzystać ją przez organizm. 

NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine 120 kapsułek: jak stosować? 

Suplementy mogą stanowić dodatek do zbilansowanej diety i wspierać optymalną kondycję organizmu. NOW Foods Kre-Alkalyn Creatine to 120 kapsułek zamkniętych w poręcznym opakowaniu, które możesz zabrać ze sobą nawet na dłuższy wyjazd. Zalecana porcja dzienna to przyjmowanie dwóch kapsułek do trzech razy dziennie - nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia, czyli 6 kapsułek dziennie. Sprawdź również pozostałe suplementy NOW Foods - Kre Alkalyn Creatine 120 kapsułek to tylko jedna z opcji. 

Ean: 733739020550
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Kre-Alkalyn Creatine, 120 kapsułek

83,99 zł Cena regularna: 90,00 zł -7%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 91,50 zł -8%
-8%
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.09.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: