Koszyk:

Myśląc o Włoszech, też widzisz talerze z jędrnym, elastycznym makaronem i sosami z pomidorów? Jeśli tak jak my jesteś miłośnikiem kuchni we włoskim stylu i ekologicznych, wyselekcjonowanych produktów, w tej części naszego sklepu poczujesz się doskonale. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem włoskiej marki Dalla Costa, specjalizującej się w produkcji najlepszej jakości makaronów dla dorosłych i dla dzieci.

Dalla Costa – największy producent makaronu we Włoszech

Doświadczenie trzech pokoleń, miłość do włoskiej kuchni i produktów pochodzących ze sprawdzonych, ekologicznych upraw to fundament działalności marki Dalla Costa. Należy do największych producentów makaronu we Włoszech, a jej produkty są rozpoznawalne i cenione w 51 krajach. Proces produkcyjny stanowi połączenie tradycyjnych, stosowanych od dawna metod z nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu udaje się ocalić to, co najważniejsze, a więc smak i wysoką wartość odżywczą, a zarazem dostosować do różnych potrzeb żywieniowych międzynarodowych odbiorców. Produkcja rozwija się w harmonii ze środowiskiem naturalnym, co potwierdzają otrzymywane przez firmę certyfikaty.

Produkty Dalla Costa – niezastąpione w pełnej smaku i zdrowia kuchni

Powodów, dla których można kochać prawdziwie włoski i ekologiczny makaron, jest całe mnóstwo. Jedni mogą cenić go za wyjątkową jędrność i unikalny smak, a drudzy za jego uniwersalność. Makaron z zielonego groszku, czerwonej soczewicy lub białego ryżu może stać się zarówno dodatkiem do domowych, słodkich i słonych potraw, jak i ich bazą. Pozwala wyczarować pożywne posiłki idealne dla zabieganych studentów, jak i pełne aromatu i smaku dania dla smakoszy. Wysokiej jakości makaron wystarczy wzbogacić o ulubione warzywa i świeże zioła, podać na eleganckim talerzu i prawdziwa uczta gotowa!

produktów