Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Liposomowy Spray z Witaminami D3 i K2, 59 ml SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina D3 (cholekalcyferol) (z lanoliny) 50 µg 1000%
Witamina K2 (menachinon) (MK-4) 200 µg 267%

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Witamina D3 (cholekalcyferol) (z lanoliny), Witamina K2 (menachinon) (MK-4), Woda dejonizowana, nośnik: gliceryna roślinna; substancja słodząca: ksylitol; olej MCT (trójglicerydy średniołańcuchowe) (z oleju kokosowego/palmowego), naturalny owocowy aromat, fosfolipidy (soja), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu (Rosmarinus officinalis) (liść); substancja konserwująca: sorbinian potasu; kwas: kwas cytrynowy.

Zalecana porcja dzienna: 2 aplikacje (1,5ml). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Zaaplikuj raz w miejsce pod językiem, przytrzymaj 20 sekund, następnie połknij. Stosuj 1-2 razy dziennie. Najlepiej spożywać z posiłkiem zawierającym tłuszcze. Dobrze wstrząsnąć przed spożyciem

Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Produkt nie powinien być spożywany przez osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt zawiera ksylitol, nie należy podawać go zwierzętom. Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badań z lekarzem lub farmaceutą. Produkt przeznaczony dla zdrowej populacji osób dorosłych do 75 roku życia.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Coraz niższa temperatura i mroźne dni to oznaki najzimniejszej pory roku. Zmianom klimatu często towarzyszą przeziębienia i infekcje. Chcąc zmniejszyć szanse na zachorowanie, z pewnością zaczynasz wdrażać kroki mające na celu jeszcze lepsze zadbanie o swoje zdrowie. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to w takim przypadku podstawa. Wsparciem w utrzymaniu organizmu w optymalnej kondycji mogą być suplementy diety. 

Witamina D3 i K2: dlaczego je przyjmować? 

Najwięcej witaminy D dla organizmu dostarczają promienie słoneczne - dzieje się tak dzięki syntezie skórnej. Pochmurne dni i mniej światła słonecznego na zewnątrz to czynniki, które mogą wpłynąć na jej deficyt w organizmie. Wsparciem w zimowym okresie mogą być tłuste ryby morskie. W utrzymaniu optymalnej kondycji organizmu pomocny może okazać się spray do gardła z witaminą D marki NOW Foods. 

Witamina D posiada szereg pozytywnych właściwości. Pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi oraz w utrzymaniu zdrowych kości i zdrowych zębów. Witamina D pomaga również w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego. Spektrum jej działania jest szerokie i kompleksowe. Dodatkowo w składzie sprayu z witaminami do gardła zawarto również witaminę K, która przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. 

Spray NOW Foods z witaminami do gardła: jak aplikować produkt

Witaminy w sprayu do gardła marki NOW Foods to produkt z przejrzystym składem. Główne składniki stanowią witamina K2 i D3. Wśród pozostałych składników znajdują się jedynie bezpieczne dla zdrowia, przetestowane pod kątem braku GMO, glutenu, pszenicy i nabiału, surowce. Co więcej, forma Wit. D w sprayu NOW Foods jest wyjątkowo łatwa w przyjęciu. Wystarczy zaaplikować produkt pod język dwa razy dziennie, a mikroskopijne cząsteczki lipidowe przetransportują witaminy w głąb skóry. Sprawdź zakładkę Etykieta produktu i dowiedz się więcej o stosowaniu suplementu oraz o przeciwwskazaniach. 

Ean: 733739003812
Forma: Spray
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Serce/Układ krążenia, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Liposomowy Spray z Witaminami D3 i K2, 59 ml

51,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: