Koszyk:
Bestseller
Ładuję...
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
Jarrow Formulas - Neuro Optimizer, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Kwas pantotenowy (jako D-pantotenian wapnia) 10 mg 167%
Chlorowodorek acetylo-L-karnityny 500 mg
L-glutamina 500 mg
Tauryna 500 mg
Cytokolina (Cognizin) 300 mg
Fosfatydylocholina 120 mg
Fosfatydyloseryna (PS) 100 mg
Kwas alfa-liponowy 50 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kwas pantotenowy (jako D-pantotenian wapnia), Chlorowodorek acetylo-L-karnityny, L-glutamina, Tauryna, Cytokolina (Cognizin), Fosfatydylocholina, Fosfatydyloseryna (PS), Kwas alfa-liponowy, Substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; emulgator: lecytyna sojowa; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne); substancja wypełniająca: celuloza. Kapsułka składa się z żelatyny. Zawiera alergen: soję.

Zalecana porcja dzienna: 4 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 4 kapsułki dziennie z sokiem lub wodą pomiędzy posiłkami.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki Jarrow Formulas zawiera Acetyl L-karnitynę - wysoko przyswajalną formę l-karnityny. Posiada właściwości antyoksydacyjne. Produkt przeznaczony dla wszystkich chcących wspierać kognitywne funkcje mózgu. Mieszanka działa neuroprotekcyjnie. Jest polecana zwłaszcza w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego.

W skład produktu wchodzi:

  • L-karnityna – to organiczny, syntezowany przez organizm człowieka związek chemiczny o budowanie betainowej, który uczestniczy w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Nazwa wywodzi się od mięsa (carnis to po łacinie “mięso”), gdyż to z mięśni po raz pierwszy wyizolowano ją na początku XX wieku. Choć jest popularnym suplementem sportowym, zwłaszcza dla kulturystów, występuje również w suplementach antycellulitowych. 
  • L-glutamina - wpływa na cykl snu. Wspiera pracę jelit. Reguluje równowagę kwasowo-zasadową. Wspiera układ kostno-stawowy. Wzmacnia układ immunologiczny. 
  • Tauryna - to organiczny związek chemiczny zaliczany do grupy aminokwasów biogennych. Naturalnie występuje w ostrygach, rybach, mięsie, soczewicy i grochu. Organizm człowieka również wytwarza niewielkie ilości tej substancji – powstaje ona między innymi w wątrobie, mózgu czy jelitach.
  • Cytydyno-5′-trifosforan - bierze udział w syntezie RNA
  • Fosfatydylocholina – cholina jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Wchodzi w skład wybranych fosfolipidów, dlatego początkowo naukowcy zaliczali ją do witamin z grupy B, nazywając witaminą B4. Dziś wiadomo, że można ją uznać jedynie za witaminopodobną. Najczęściej występuje w postaci zwanej fosfatydylocholiną. Substancja ta przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz lipidów. Wpływa również na odpowiednią pracę wątroby.

Fosfatydyloseryna (seryna fosfatydowa) to fosfolipid odpowiedzialny za budowę i prawidłowe funkcjonowanie błon komórkowych. Chociaż występuje we wszystkich komórkach ciała, najmocniej skoncentrowany jest w mózgu. Fosfolipidy to tłuszczowo-aminokwasowe molekuły obecne w każdej komórce ciała. Zabezpieczają komórki przed czynnikami zewnętrznymi i regulują ruch rozmaitych substancji do i z wnętrza komórki.

 • Kwas alfa-liponowy – inaczej ALA od angielskiego alpha lipolic acid. To organiczny związek chemiczny należący do grupy wielonienasyconych tłuszczów omega-3. W przeciwieństwie do kwasów endogennych, ALA nie jest syntezowany przez organizm ludzki i musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Jego naturalnym źródłem są owoce (m.in. kiwi, borówka), orzechy, oleje roślinne (zwłaszcza lniany) oraz soja. 
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Skupienie, pamięć, koncentracja
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Jarrow Formulas - Neuro Optimizer, 120 kapsułek

170,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2025
ten produkt najczęściej łączony jest z: