Koszyk:
Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi Wegański
NOW Foods - Czarna Wiśnia, 750 mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Czeremcha amerykańska (Prunus serotina) (owoc) (10:1 koncentrat) 4.5 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Czeremcha amerykańska (Prunus serotina) (owoc) (10:1 koncentrat), Substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka celulozowa), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 1 do 3 razy dziennie, najlepiej z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie używaj tego produktu, jeśli jesteś uczulony na pyłek brzozy, czereśnie lub innych członków rodziny różowatych (Rosaceae) (w tym śliwka, brzoskwinia i morela).

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Opisy wiśni znaleźć można już w tekstach pochodzących ze starożytnej Grecji. W Polsce powszechnie uprawiane były już w czasach średniowiecznych, jednak o te najszlachetniejsze odmiany troszczono się głównie w ogrodach znajdujących się na obszarach klasztorów i pałaców królewskich. Wiśnie zachwycają nie tylko wspaniałym smakiem i aromatem, ale również bogactwem witamin i minerałów, które zawierają. Nie dziwi zatem fakt, że ekstrakty z odmian wiśni stosuje się pod postacią suplementów diety.

Czeremcha amerykańska, czarna wiśnia – suplement NOW Foods

Jeśli szukasz wysokiej jakości suplementu diety z tej kategorii, poznaj bliżej NOW Foods Cherry Concentrate 750 mg. To suplement w formie kapsułek do połknięcia zawierający koncentract (10:1) z owoców czeremchy amerykańskiej (Prunus serotina), nazywanej też czarną wiśnią. To gatunek sprowadzony z Ameryki Północnej, który już zdążył zadomowić się w polskich lasach. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych suplementów NOW Foods z roślinnymi ekstraktami.

Ean: 733739046307
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Anti-aging, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Czarna Wiśnia, 750 mg, 60 vkaps

54,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: