Koszyk:
Bez GMO
Nordic Naturals - Omega ONE, 560mg, Smak Cytrynowy, 30 kapsułek miękkich SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Witamina D3 (cholekalcyferol) 12.5 µg 250%
Kwasy Omega-3

((EPA (kwas eikozapentaenowy): 293 mg, EHA (kwas dokozaheksaenowy): 228 mg, Inne omega-3s: 39 mg))

560 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Kwasy Omega-3 (EPA (kwas eikozapentaenowy), EHA (kwas dokozaheksaenowy), Inne omega-3s), Witamina D3 (cholekalcyferol), Oczyszczony olej rybny (z anchois i sardynek), otoczka kapsułki (żelatyna, woda, gliceryna, naturalny aromat cytrynowy), naturalny aromat cytrynowy, przeciwutleniacz: d-alfa-tokoferol, witamina D3 (cholekalcyferol w oleju z oliwek), substancja konserwująca: ekstrakt z rozmarynu. Bez glutenu, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: 1 kapsułka dziennie z jedzeniem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nie należy przyjmować, jeśli plomba zabezpieczająca przed otwarciem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Jeśli jesteś uczulony na jod, używasz produkty rozrzedzające krew lub spodziewasz się operacji zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Ze względu na to, że nasz organizm nie potrafi samodzielnie wytworzyć kwasów tłuszczowych omega-3, powinny być one regularnie dostarczane razem z dietą. Tłuste ryby morskie będące cennym źródłem kwasów omega-3 w standardowym jadłospisie goszczą raczej sporadycznie, stąd może pojawiać się potrzeba stosowania suplementu diety. Nordic Naturals Omega ONE, 560 mg to wysokiej jakości suplement z oczyszczonym olejem rybnym i w formie miękkich kapsułek.

Suplement diety Nordic Naturals – kwasy omega-3 i witamina D

Suplement cenionej marki Nordic Naturals zawiera kwasy tłuszczowe omega-3 DHA i EPA, przyczyniające się do prawidłowego funkcjonowania serca. Dodatkowo kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia. W suplemencie znajduje się również witamina D3 (cholekalcyferol), która między innymi pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Zajrzyj do naszego Słowniczka i dowiedz się więcej o tych składnikach.

Ean: 768990021039
Forma: Kapsułki miękkie
Specyfika Produktu: Bez GMO
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Nordic Naturals - Omega ONE, 560mg, Smak Cytrynowy, 30 kapsułek miękkich

75,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: