Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez cukru Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału
NOW Foods - Ipriflawon, 300mg, 90 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ipriflawon 600 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ipriflawon, Otoczka kapsułki: żelatyna bydlęca; substancja wypełniająca: celuloza i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie, najlepiej z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Nie dla kobiet w ciąży / karmiących. Zachowaj ostrożność chcąc stosować ten produkt jeśli zażywasz jakiekolwiek leki (szczególnie te, które hamują układ odpornościowy) lub jeśli masz dolegliwości medyczne lub zaburzenia immunologiczne lub planujesz długotrwale przyjmować ten produkt.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Ipriflawon należy do grupy bioflawonoidami, które występują w dużych ilościach w roślinach. Suplementy zastępujące izoflawony, w tym właśnie ipriflawon, bardzo często pochodzi z soi. Soja to roślina strączkowa i należy do rodziny bobowatych. Jako pierwsi zaczęli ją wykorzystywać Chińczycy, a teraz stała się jedną z najpopularniejszych roślin.

NOW Foods Ipriflawon to suplement diety zawierający czysty ipriflawon. Izoflawony to naturalnie występujące związki organiczne u ludzi. Ipriflawon jest syntetycznym izoflawonem, który nie występuje naturalnie i jest produkowany w laboratorium. Syntetyczny ipriflawon może zostać zastosowany jako suplement.

Ean: 733739014450
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez cukru, Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Ipriflawon, 300mg, 90 kapsułek

63,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: