Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez soi Wegański Wegetariański
Doctor's Best - D-Fenyloalanina, 500 mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
D-fenyloalanina 1000 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: D-fenyloalanina, Otoczka kapsułki wegetariańskiej: modyfikowana celuloza; substancja wypełniająca: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne)

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 - 2 kapsułki dziennie między posiłkami.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Suplementów fenyloalaniny nie powinny przyjmować osoby z fenyloketonurią (PKU), dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące, osoby z wysokim ciśnieniem krwi i osoby przyjmujące leki przeciwpsychotyczne lub inhibitory MAO.

Uwagi: Nie-GMO, bez glutenu, bez soi, wegańskie. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Organizm człowieka nie ma zdolności wytwarzania fenyloalaniny, dlatego ten aminokwas powinien być dostarczany razem z codzienną dietą. Do jego źródeł należą głównie produkty bogate w białko, a więc strączki, orzechy, mięso, ryby czy sery. Fenyloalanina jest też obecna w niektórych warzywach i owocach. Dodatkowym sposobem na dostarczenie jej z zewnątrz może stać się suplementacja. W suplementach diety stosuje się między innymi formę taką jak D-fenyloalanina.

D-fenyloalanina – suplement diety marki Doctor’s Best

Doctor’s Best D-Fenyloalanina, 500 mg to suplement diety zawierający D-fenyloalaninę. Jest odpowiedni dla wegan i wegetarian oraz osób unikających w jadłospisie glutenu i soi. Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 60 sztuk. Przed rozpoczęciem suplementacji, tak jak w przypadku innych produktów z naszej oferty, warto zapoznać się z informacjami umieszczonymi na etykiecie. Jeśli chcesz poznać je teraz, wystarczy, że klikniesz zakładkę Etykieta produktu.

Ean: 753950001107
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Doctor's Best - D-Fenyloalanina, 500 mg, 60 vkaps

74,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: