Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
NOW Foods - Olejek Eteryczny, Eukaliptus Radiata, Płyn, 30ml Olejki
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: 100% czystego olejku eukaliptusowego australijskiego

Sposób spożycia: Do aromaterapii. W przypadku innych zastosowań, przed użyciem należy dokładnie rozcieńczyć olejem nośnikowym, takim jak olej jojoba, olej z pestek winogron, oliwa lub olejek migdałowy. Należy zapoznać się z książką olejków eterycznych lub innym profesjonalnym źródłem referencji dla sugerowanych proporcji rozcieńczenia.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Unikać kontaktu z oczami. Nie do użytku wewnętrznego.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Eukaliptus rośnie w różnych częściach świata – w Ameryce Południowej, Afryce, Hiszpanii i na obszarze Australii. Z liści tej rośliny pozyskiwany jest wartościowy olejek eteryczny, a jego główny składnik to eukaliptol. Dzięki swoim ciekawym właściwościom eukaliptus znajduje zastosowanie w produkcji m.in. preparatów przeznaczonych do higieny jamy ustnej. Jest też powszechnie stosowany w aromaterapii. Jego charakterystyczny, intensywny zapach sprawia, że olejku eukaliptusowego nie sposób pomylić z żadnym innym.

Olejek eteryczny eukaliptusowy NOW Foods

Marka NOW Foods może kojarzyć się głównie z wysokiej jakości suplementami diety. W jej katalogu znajdują się jednak również inne warte sprawdzenia produkty, w tym olejki eteryczne. 100% Pure Eucaliptus Radiata to czysty olejek eukaliptusowy australijski, zamknięty w małej, ciemnej buteleczce. Jest przeznaczony do aromaterapii, a precyzyjne informacje dotyczące stosowania znajdują się w zakładce Etykieta produktu. Zachęcamy do sprawdzenia całej obłędnie pachnącej oferty z olejkami eterycznymi NOW Foods

Ean: 733739075277
Forma: Płyn
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Olejek Eteryczny, Eukaliptus Radiata, Płyn, 30ml

42,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: