Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Świetlik Lekarski, 410mg, 100 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Świetlik łąkowy (Euphrasia officinalis) (części nadziemne) 410 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Świetlik łąkowy (Euphrasia officinalis) (części nadziemne), Otoczka kapsułki: celuloza i nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani składników orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

NOW Foods to marka, która przede wszystkim dba o wyjątkowo wysoką jakość swoich suplementów. Wśród nich znajdziesz nie tylko ogromny wybór witamin i składników mineralnych, ale też wiele linii produktowych oferujących preparaty przeznaczone dla sportowców czy też suplementy na bazie roślin. Jednym z nich jest NOW Foods Świetlik Lekarski 410 mg - 100 kapsułek pozwoli Ci przyjmować suplement przez dłuższy czas. 

NOW Foods Świetlik Lekarski 410mg: co to? 

Świetlik łąkowy to roślina jednoroczna. Posiada drobne, ząbkowane liście i małe, białe kwiaty z  żółtą plamką. Ziele świetlika zawiera w sobie garbniki, kwasy fenolowe, a także związki miedzi i manganu. Surowiec, na bazie którego tworzone są receptury, stanowi nadziemna część rośliny - ścina się je poniżej rozgałęzienia łodygi. Zbiera się je przeważnie podczas suchej pogody, a następnie suszy przy dużym przewiewie. Tak pozyskany surowiec stanowi skład nie tylko naparów, ale również kremów i suplementów - takich jak NOW Foods. 

Świetlik Lekarski 410mg: sprawdź jego właściwości 

W składzie tego suplementu znajdziesz jedynie świetlik łąkowy z kwasami tłuszczowymi będącymi nośnikiem. Oba składniki zostały zamknięte w celulozowej otoczce. W jednym opakowaniu tego suplementu znajdziesz aż 100 kapsułek - dzięki temu masz pewność, że suplement będziesz przyjmować przez dłuższy czas. Zalecana dzienna porcja to jedna kapsułka. Suplement ten może stanowić dodatek do zdrowej, zbilansowanej diety. Sprawdź również pozostałe preparaty NOW Foods i wybierz takie, które będa najbardziej dopasowane do Twoich preferencji.

Ean: 733739046680
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Odporność, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Świetlik Lekarski, 410mg, 100 vkaps

38,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: