Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Joint Support, Zdrowe Stawy, Proszek, 312g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Żelatyna wołowa (hydrolizowana) 16 g
Siarczan glukozaminy (z 1,500mg z kompleksu glukozaminy siarczanu potasu) 2.2 g
MSM (metylosulfonylometan) 800 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Żelatyna wołowa (hydrolizowana), Siarczan glukozaminy (z 1,500mg z kompleksu glukozaminy siarczanu potasu), MSM (metylosulfonylometan), Alergeny: zawiera skorupiaki (kraba, krewetki, homary, raki). Nie zawiera alergenów: pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 2 łyżki stołowe (ok. 21g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Weź 1 łyżkę stołową 1 do 2 razy dziennie w soku lub wodzie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Należy zachować ostrożność w przypadku ciąży / karmienia piersią, przyjmowania leków lub schorzeń (szczególnie jaskra). Osoby z alergią na skorupiaki nie powinny używać tego produktu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Niepełna sprawność stawów to ogromny dyskomfort i przyczyna poważnych urazów. Na dobry stan stawów ma wpływ przede wszystkim zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Dzięki tym dwóm czynnikom możesz cieszyć się pełną sprawnością przez wiele lat. Jednak w przypadku niepokojących objawów, wynikających z intensywnego stylu życia, nadwagi bądź niedoborów, warto skonsultować się z lekarzem i zadbać o ich dobry stan z pomocą diety i odpowiedniej aktywności fizycznej. Jeśli szukasz wsparcia dla swojego układu ruchu, suplementem, który może stanowić dla Ciebie wsparcie, jest NOW Foods Joint Support Powder. 

NOW Foods Joint Support Powder: działanie

Uszkodzenia mechaniczne i przeciążenia stawów to problemy, od których można się ustrzec z pomocą diety i aktywności, które zostaną indywidualnie dobrane do stylu życia i możliwości organizmu. Jeśli jednak szukasz dodatkowego wsparcia dla optymalnej kondycji układu ruchu, możesz sięgnąć po suplementy. Głównymi składnikami proszku NOW Foods Joint Support Powder są siarczan glukozaminy, MSM (organiczna forma siarki), hydrolizowana żelatyna wołowa, węglowodany i białko. Do produkcji suplementu nie użyto GMO, glutenu, jajek, nabiału i soi - dzięki temu ten wegański produkt jest dobrą opcją dla alergików i osób o specjalnych potrzebach żywieniowych. 

Suplementy diety na stawy NOW Foods: Joint Support Powder

Naturalne zużywanie się tkanki chrzęstnej to powód, by odpowiednio o siebie zadbać i wdrożyć w życie profilaktykę. Z pewnością będą to odpowiednie ćwiczenia fizyczne. Wsparciem mogą też okazać się suplementy diety NOW Foods Joint Support Powder. Produkt ten został przygotowany w formie proszku - świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które nie lubią łykać tabletek. Wystarczy, że 1 łyżkę stołową rozpuścisz w soku lub w wodzie. Dzięki temu możesz przyjąć suplement szybko i wygodnie. Dowiedz się więcej o szczegółach produktu w zakładce Etykieta produktu i przekonaj się, czy jest to produkt dla Ciebie. 

Ean: 733739032911
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Joint Support, Zdrowe Stawy, Proszek, 312g

92,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: