Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Łuska Babki Płesznik, 700mg, z Pektyną Jabłkową, 180 kapsułek SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Rozpuszczalny błonnik 2.70 g
Nierozpuszczalny błonnik 0.30 g
Sproszkowana babka płesznik 4.20 g
Pektyna z jabłek w proszku 300 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Sproszkowana babka płesznik, Pektyna z jabłek w proszku, Otoczka kapsułki celulozowej (substancja zagęszczająca: hydroksypropylometyloceluloza); nośnik: kwas tłuszczowy (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; Nie wyprodukowane z użyciem drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie przetwarzającym składniki zawierające alergeny: drożdże, pszenicę, gluten, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki z 240 ml płynu 2 - 3 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Ten produkt należy przyjmować z co najmniej pełną szklanką płynu. Nie należy przyjmować tego produktu, jeśli występują trudności z połykaniem

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Jest rośliną występującą naturalnie w rejonie Morza Śródziemnego, Afryki i Azji. W Polsce rywalizuje o względy z siemieniem lnianym. Babka płesznik stanowi naturalne źródło błonnika. Wykorzystywane są jej nasiona i łuski nasion. Jest stosowana także do produkcji suplementów diety. Taki suplement o wysokiej jakości i w formie kapsułek do połknięcia ma w swej ofercie renomowana marka NOW Foods.

NOW Foods – babłka płesznik i pektyna jabłkowa

NOW Foods Psyllium Husk Caps to połączenie sproszkowanej babki płesznik będącej naturalnym źródłem błonnika z pektyną jabłkową w proszku. Czym są pektyny? To kategoria składników pozyskiwanych z roślin, stanowiących rodzaj błonnika. Naturalnie w najwyższych ilościach znajdują się między innymi w jabłkach. Jakie są ich właściwości? Pektyny pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Spożywanie pektyn wraz z posiłkiem pomaga ograniczyć wzrost poziomu glukozy we krwi po tym posiłku. Zachęcamy do sprawdzenia całej kategorii ze składnikami, które mogą wpływać na trawienie i poprawę samopoczucia.

Ean: 733739059734
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Samopoczucie, Trawienie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Łuska Babki Płesznik, 700mg, z Pektyną Jabłkową, 180 kapsułek

63,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: