Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Naturalny Resweratrol z Ekstraktem z Czerwonego Wina, Zieloną Herbatą i Pestkami Winogron, 50 mg, 60 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z wina czerwonego (bez alkoholu) (Vitis vinifera) (owoce) (standaryzowany na polifenole) 200 mg
Ekstrakt z rdestowca ostrokończystego (Korzeń/Kłącza) (olygonum cuspidatum) (trans resweratrol - 100 mg) 200 mg
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (Liść) (min. 70% katechin) (do 14 mg naturalnej kofeiny) 200 mg
Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) (standaryzowany na polifenole) 100 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z wina czerwonego (bez alkoholu) (Vitis vinifera) (owoce) (standaryzowany na polifenole), Ekstrakt z rdestowca ostrokończystego (Korzeń/Kłącza) (olygonum cuspidatum) (trans resweratrol - 100 mg), Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (Liść) (min. 70% katechin) (do 14 mg naturalnej kofeiny), Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) (standaryzowany na polifenole), otoczka kapsułki (substancja wypełniająca: celuloza); substancja wypełniająca: celuloza w proszku; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu. Może zawierać: pszenicę soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki lub orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Nie spożywać dziennej ilości równej 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechiny lub wyższej. Nie należy spożywać, jeśli tego samego dnia spożywasz inne produkty zawierające zieloną herbatę. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią oraz dzieci w wieku poniżej 18 lat. Nie należy spożywać na czczo.

Uwagi: Tylko dla dorosłych. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Osoby przyjmujące leki mogą spożywać produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Zawartość EGCG: 100 mg w porcji dziennej. Zawiera kofeinę (14 mg w porcji dziennej); nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży; nie spożywać z innymi produktami będącymi źródłem kofeiny lub innych składników o podobnym działaniu.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Suplement marki NOW Foods zawiera resweratrol z rdestowca ostrokńczystego, a także polifenole pozyskiwane z czerwonego wina i ekstraktu z winogron oraz kofeinę i katechiny z ekstraktu z zielonej herbaty. 

W skład produktu wchodzą m.in.:

  • Resweratrol – organiczny związek chemiczny, który chroni przed chorobami serca. Występuje on głównie w skórce winogron, dlatego jego duże stężenie można znaleźć w czerwonym winie.
  • Polifenole – organiczne związki chemiczne należące do grupy fenoli. Naturalnie występują w roślinach. Wiele z nich ma silne właściwości przeciwutleniające. Rdest japoński – inaczej rdestowiec ostrokończysty. Roślina pochodząca z rejonów południowej Azji, zaliczana do bardzo ekspansywnych gatunków. Źródło resweratrolu.

Zaleca się przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie w trakcie posiłków.

Ean: 733739033390
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Serce/Układ krążenia
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Naturalny Resweratrol z Ekstraktem z Czerwonego Wina, Zieloną Herbatą i Pestkami Winogron, 50 mg, 60 vkaps

54,00 zł
Produkt niedostepny
Ten produkt najczęściej łączony jest z: