Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Wegański Wegetariański
Zein Pharma - Glucomannan, 500mg, 90 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość: 90 kapsułek
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Konjac (ekstrakt) 3150 mg
z tego glukomannan 3000 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Konjac (ekstrakt) (84%, Glukomannan), kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne).

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki dziennie 10 min przed trzema głównymi posiłkami, popijając dużą ilością wody (co najmniej 300 ml) (3x 2 kapsułki). W przypadku trudności w połykaniu lub przy niewystarczającej ilości płynu do popicia istnieje niebezpieczeństwo zakrztuszenia.

Sposób przechowywania: Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać dobrze zamknięte w chłodnym, suchym miejscu.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Konjac w Polsce to jeszcze mało rozpoznawalna roślina. Pochodzi z Chin, gdzie od wielu lat jest wykorzystywana w medycynie, kosmetyce oraz kuchni. Konjac inaczej nazywany jest dziwadłem lub trupim kwiatem. Nazwa dziwidło związana jest ze zdziwieniem się nad jej wyglądem i sposobem jak rośnie przez botaników.

Korzeń zawiera składniki jak: białko, węglowodany, błonnik, żelazo, fosfor, miedź, cynk oraz witaminy A, E, D, B1, B6, B12, C i kwas foliowy. Z korzenia pozyskiwany jest glukomannan. To rodzaj rozpuszczalnego w wodzie błonnika pokarmowego. I dokładnie taki błonnik zawarty jest w suplemencie diety Zein Pharma - Glucomannan.

Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Utrata masy ciała

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zein Pharma - Glucomannan, 500mg, 90 kapsułek

69,00 zł
Brak w magazynie