Koszyk:

-12% PROBIOTYKI. WPISZ KOD: PRO

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Siarczan Chondroityny, 600mg, 120 kapsułek SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej) 3.6 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej), Otoczka kapsułki: żelatyna; mąka ryżowa i substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kukurydzy, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 2 kapsułki 1 do 3 razy dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Trzymać w butelce.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko dla dorosłych. Nie jeść saszetki z pochłaniaczem wilgoci.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Chondroityna to składnik chrząstki. W suplementach diety może występować w połączeniu z innymi związkami (np. glukozaminą) lub samodzielnie tak jak w przypadku NOW Foods Chondroitin Sulfate 600 mg. To suplement diety zawierający siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej). Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 120 sztuk. Więcej o stosowaniu przeczytasz, klikając zakładkę Etykieta produktu.

Jak dbać o stawy – proste codzienne działania

By utrzymywać stawy w dobrej kondycji mimo upływu czasu, warto stosować zróżnicowaną dietę. Niezwykle ważną rolę odgrywa również aktywność fizyczna. Szczególnie osoby prowadzące siedzący tryb życia i spędzające wiele godzin dziennie w tej samej pozycji powinny jak najszybciej postarać się zmienić swoje nawyki. Kilkanaście minut spaceru na świeżym powietrzu, krótka przejażdżka rowerowa czy ulubione ćwiczenia – to wszystko sprawia, że troska o stawy staje się jednocześnie prosta i przyjemna.

Ean: 733739032263
Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Stawy
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Siarczan Chondroityny, 600mg, 120 kapsułek

118,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: