Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
Brak etykiety.

Chondroityna to składnik chrząstki. W suplementach diety może występować w połączeniu z innymi związkami (np. glukozaminą) lub samodzielnie tak jak w przypadku NOW Foods Chondroitin Sulfate 600 mg. To suplement diety zawierający siarczan chondroityny (z chrząstki bydlęcej). Ma formę kapsułek do połknięcia, a w jednym opakowaniu znajduje się 120 sztuk. Więcej o stosowaniu przeczytasz, klikając zakładkę Etykieta produktu.

Jak dbać o stawy – proste codzienne działania

By utrzymywać stawy w dobrej kondycji mimo upływu czasu, warto stosować zróżnicowaną dietę. Niezwykle ważną rolę odgrywa również aktywność fizyczna. Szczególnie osoby prowadzące siedzący tryb życia i spędzające wiele godzin dziennie w tej samej pozycji powinny jak najszybciej postarać się zmienić swoje nawyki. Kilkanaście minut spaceru na świeżym powietrzu, krótka przejażdżka rowerowa czy ulubione ćwiczenia – to wszystko sprawia, że troska o stawy staje się jednocześnie prosta i przyjemna.


Forma: Kapsułki
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi
Mój cel: Sport, Stawy
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Siarczan Chondroityny, 600mg, 120 kapsułek

126,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.08.2026