Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - L-Tryptofan, Proszek, 57g SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-Tryptofan (wolna forma) 475 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-Tryptofan (wolna forma), Substancja wypełniająca: celluloza. Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1/4 łyżeczki (0,5g). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Należy przyjmować 1/4 łyżeczki dziennie na pusty żołądek, z końcową porcją przed snem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Kobiety ciężarne / karmiące piersią, osoby przyjmujące leki przeciwdepresyjne (takie jak leki z grupy SRRI lub MAOI), czy też z zaburzeniami czynności wątroby powinny zachować ostrożność chcąc stosować ten produkt. Nie spożywać z napojami alkoholowymi lub podczas pracy z ciężkimi maszynami.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Może wywoływać uczucie senności.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Organizm nie ma zdolności samodzielnego wytwarzania tryptofanu, dlatego ten aminokwas musi być dostarczany z zewnątrz. W dużych ilościach występuje w produktach będących źródłami białka, a więc w mięsie, serach, rybach. Tryptofan zawierają także orzechy, strączki i ziarna. Może być on stosowany również jako suplement diety. Taki wysokiej jakości produkt ma w swym katalogu znana i ceniona marka NOW Foods.

L-tryptofan – suplement diety w proszku

Suplement NOW Foods L-Tryptophan Powder zawiera L-tryptofan (wolną formę) i ma postać proszku. Informacje dotyczące zalecanej dziennej porcji i sposobu spożycia znajdują się w zakładce Etykieta produktu. Warto zapoznać się z nimi jeszcze przed zakupem. Zachęcamy do sprawdzenia pozostałych suplementów NOW Foods ze składnikami wspierającymi uczucie odprężenia i wyciszenia. A jeśli zastanawiasz się też, jak cieszyć się dobrym, spokojnym snem, zajrzyj na nasz Blog.

Ean: 733739002631
Forma: Proszek
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Tryptofan, Proszek, 57g

105,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.05.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: