Koszyk:
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - L-Tryptofan, 500mg, 120 vkaps SUPLEMENT DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
L-Tryptofan (wolna forma) 3 g

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: L-Tryptofan (wolna forma), Otoczka kapsułki: celuloza; substancja wypełniająca: celuloza w proszku; nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne). Nie zawiera alergenów: pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków lub orzechów. Produkowany w zakładzie GMP przetwarzającym inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 6 kapsułek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1-2 kapsułki od 2 do 3 razy dziennie na pusty żołądek, z końcową porcją przed snem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży / karmiących piersią, oraz dla osób przyjmujących leki przeciwdepresyjne (takie jak leki z grupy SRRI lub MAOI) lub z zaburzeniami czynności wątroby powinny powinny zachować ostrożność chcąc stosować ten produkt. Nie używać z napojami alkoholowymi lub podczas pracy z ciężkimi maszynami.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Może wywoływać uczucie senności.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zastanawiasz się, co to jest tryptofan i komu polecane są suplementy z tym składnikiem? Już wyjaśniamy. Tryptofan to aminokwas, który nie jest syntetyzowany przez organizm. By dostarczyć go do naszego ciała, potrzebujemy zadbać o zróżnicowanie diety. Źródłami tego aminokwasu są produkty pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Znajdziemy go na przykład w mięsie, rybach, jajkach, pestkach dyni, nasionach sezamu czy kakao. Gdy brakuje ich w jadłospisie, a dodatkowo jesteśmy narażeni na silny stres, mogą pogłębiać się niedobory.

NOW Foods L-Tryptofan 500 mg – suplement diety

W uzupełnieniu poziomu tego składnika w organizmie pomocna może okazać się suplementacja. W naszym sklepie zamówisz preparat NOW Foods L-Tryptofan 500 mg w formie wegetariańskich kapsułek. Został przypisany do celów, takich jak Relaks, sen, wyciszenie oraz Samopoczucie. Jak oceniają go klienci? By zobaczyć opinie na temat preparatu L-Tryptofan, kliknij zakładkę Opinie. Znajdziesz tam komentarze i oceny produktu w formie gwiazdek.

 

https://shaman.pl/slowniczek/l-tryptofan

Ean: 733739001672
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Relaks, sen, wyciszenie, Samopoczucie
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - L-Tryptofan, 500mg, 120 vkaps

109,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2026
Ten produkt najczęściej łączony jest z: