Koszyk:

Czosnek

(7 prod.)

Mimo że jego smak i zapach nie zachęcają do częstej degustacji, czosnek oferuje cenne właściwości, za które odpowiadają aktywne biologicznie substancje. Kluczowy składnik to allicyna. W jednym świeżym ząbku może znajdować się kilka mg tej substancji. Ze względu na swój skład bywa nazywany „naturalnym probiotykiem”. Wielu z nas przypomina sobie o nim w wymagającym dla organizmu okresie jesienno-zimowym. 

Czosnek jako dodatek do standardowej diety

Może stanowić standardowy składnik w diecie i być dodawany do przygotowywanych dań, przekąsek, kiszonek, syropów oraz naparów. Czosnek ze względu na swoje walory ciekawie wzbogaca potrawy i napoje. Z drugiej strony przez ten specyficzny smak i zapach zjedzenie posiłku z jego zawartością nie zawsze okazuje się dobrym pomysłem ze względu na komfort towarzyszących nam osób. Nie chcąc rezygnować z włączania go do diety, ale obawiając się jego intensywnego smaku, można pomyśleć o suplementacji. Stosowanie suplementów czosnkowych nie powoduje powstawania nieprzyjemnego zapachu. 

Suplementy diety z czosnkiem od marki Swanson 

Preparaty z zawartością tego składnika występują w różnych formach. Najpopularniejsze są kapsułki i tabletki, ale czosnkowe suplementy mogą być dostępne także w postaci syropów i olejków. W naszym asortymencie znajdują się na przykład produkty marki Swanson, które są stworzone na bazie tego naturalnego surowca. Polecamy preparaty jednoskładnikowe i te, w jakich olej czosnkowy został połączony między innymi z olejem z kiełków pszenicy czy z olejem z nasion pietruszki. Poszukując dodatkowego wsparcia dla odporności organizmu, warto pamiętać, że powinniśmy troszczyć się o nią przez cały rok, a nie tylko w okresach, gdy zwiększa się częstotliwość zachorowań na przeziębienia i inne infekcje.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 78,00 zł
  2. 75,00 zł
  3. 38,00 zł
  4. 58,00 zł
  5. 45,00 zł
  6. 29,00 zł
  7. 85,50 zł