Koszyk:

Czosnek

(11 prod.)

Mimo że jego smak i zapach nie zachęcają do częstej degustacji, czosnek oferuje cenne właściwości, za które odpowiadają aktywne biologicznie substancje. Kluczowy składnik to allicyna. W jednym świeżym ząbku może znajdować się kilka mg tej substancji. Ze względu na swój skład bywa nazywany „naturalnym probiotykiem”. Wielu z nas przypomina sobie o nim w wymagającym dla organizmu okresie jesienno-zimowym. 

Czosnek jako dodatek do standardowej diety

Może stanowić standardowy składnik w diecie i być dodawany do przygotowywanych dań, przekąsek, kiszonek, syropów oraz naparów. Czosnek ze względu na swoje walory ciekawie wzbogaca potrawy i napoje. Z drugiej strony przez ten specyficzny smak i zapach zjedzenie posiłku z jego zawartością nie zawsze okazuje się dobrym pomysłem ze względu na komfort towarzyszących nam osób. Nie chcąc rezygnować z włączania go do diety, ale obawiając się jego intensywnego smaku, można pomyśleć o suplementacji. Stosowanie suplementów czosnkowych nie powoduje powstawania nieprzyjemnego zapachu. 

Suplementy diety z czosnkiem od marki Swanson 

Preparaty z zawartością tego składnika występują w różnych formach. Najpopularniejsze są kapsułki i tabletki, ale czosnkowe suplementy mogą być dostępne także w postaci syropów i olejków. W naszym asortymencie znajdują się na przykład produkty marki Swanson, które są stworzone na bazie tego naturalnego surowca. Polecamy preparaty jednoskładnikowe i te, w jakich olej czosnkowy został połączony między innymi z olejem z kiełków pszenicy czy z olejem z nasion pietruszki. Poszukując dodatkowego wsparcia dla odporności organizmu, warto pamiętać, że powinniśmy troszczyć się o nią przez cały rok, a nie tylko w okresach, gdy zwiększa się częstotliwość zachorowań na przeziębienia i inne infekcje.

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. 38,50 zł
 2. 26,00 zł
 3. 82,50 zł
 4. 78,00 zł
 5. 31,00 zł
 6. 58,00 zł
 7. 77,50 zł
 8. 56,00 zł
 9. 38,00 zł
 10. 31,00 zł
 11. 60,00 zł