Koszyk:

-12% NA KATEGORIĘ: ANTY-AGING + WITAMINY DLA KOBIET. WPISZ KOD: MAMA

Wiąz Czerwony

(4 prod.)

Obecnie do łask powraca coraz więcej gatunków roślin, których właściwości zaczęto poznawać i doceniać już setki lat temu. Przykładem jest wiąz czerwony. Jego kora kryje w sobie liczne wartościowe substancje, dlatego uznawana jest za najcenniejszą część rośliny. W sproszkowanej postaci może być stosowana w suplementach diety. Zapraszamy do sprawdzenia tej kategorii w naszym sklepie internetowym.

Wiąz czerwony jako składnik suplementów diety


Występuje naturalnie na terenie Ameryki Północnej, na równinach i w pobliżu brzegu rzek. Wiąz czerwony to gatunek drzewa szczególnie ceniony przez rdzennych mieszkańców tej części świata i dawniej stosowany przez nich w łagodzeniu różnego rodzaju dolegliwości. Za szczególnie wartościową uznawali oni korę wiązu. Kora wyróżnia się intensywnie ciemną barwą. Obecnie jej sproszkowana postać stanowi surowiec wykorzystywany w produkcji suplementów diety. W naszym asortymencie w tej kategorii suplementów znajdują się produkty tworzone przez sprawdzone, renomowane marki, takie jak NOW Foods i KIKI Health. Suplementy zawierające wiąz czerwony mogą mieć formę kapsułek do połknięcia albo proszku. Przed wyborem konkretnej postaci warto sprawdzić, jak należy stosować suplement. Te ważne informacje znajdują się w zakładce Etykieta produktu umieszczonej przy każdym suplemencie oferowanym w naszym sklepie.


Dodatkowe wsparcie dla pracy układu pokarmowego

Suplementy diety zawierające np. sproszkowaną korę wiązu czerwonego mogą stanowić dodatkowe wsparcie we wspomaganiu pracy układu pokarmowego. Warto jednak pamiętać, że znaczącą rolę w utrzymaniu prawidłowego trawienia odgrywa stosowana dieta. Jeszcze więcej korzyści na co dzień można odczuć wtedy, gdy uda się połączyć zróżnicowany oraz zbilansowany jadłospis z aktywnością fizyczną dostosowaną do swoich możliwości. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych suplementów diety, w których składzie znajdują się wyselekcjonowane, wysokiej jakości ekstrakty roślinne. Suplementy dostępne są w kilku formach podania oraz dostosowane do specjalnych potrzeb żywieniowych, zatem łatwo i szybko można znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Jeśli jednak potrzebna byłaby mała pomoc w zakupach, pozostajemy do dyspozycji – chętnie pomożemy w skompletowaniu zamówienia. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
 1. Promocja
  NOW Foods - Slippery Elm, Wiąz Czerowny, 400mg, 100 kapsułek
  36,99 zł Cena regularna: 41,00 zł -10%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 46,00 zł -20%
 2. Promocja
  NOW Foods - Wiąz Czerowny, Slippery Elm, Proszek, 113g
  54,99 zł Cena regularna: 61,00 zł -10%
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 67,00 zł -18%