Koszyk:

Drożdże

(5 prod.)

Ta kategoria suplementów diety zainteresuje szczególnie panów, ale dostępne tu preparaty zawierające drożdże piwne mogą być stosowane także przez panie. Ten składnik znajduje szerokie zastosowanie w produkcji preparatów uzupełniających, ponieważ zawiera liczne korzystne związki. Drożdże stosowane były już w starożytności. Zgodnie z przekazywanymi sobie opowieściami, wypijanie napoju z nich przygotowywanego polecał sam Hipokrates. 

Drożdże piwne – wysoka zawartość witamin z grupy B i białka

Pomagają dostarczać do organizmu dobrze przyswajalne białko oraz witaminy z grupy B. Są cennym źródłem kwasu pantotenowego, kwasu foliowego, cynku, selenu, magnezu, chromu. Bogactwo tych składników sprawia, że drożdże piwne znalazły zastosowanie w produkcji suplementów oraz w przemyśle kosmetycznym. Mogą stanowić zatem składnik preparatów wspierających dobre samopoczucie i naturalne piękno skóry, włosów i paznokci. Zachęcamy do przejrzenia naszego asortymentu i do sprawdzenia, do jakich celów zostały przypisane suplementy znajdujące się w tej kategorii. Przy okazji poznać można również ich specyfikę, znajdując produkt dostosowany do swoich potrzeb żywieniowych. 

Suplementy diety w kapsułkach i proszku od NOW Foods 

Szukając idealnego suplementu dla siebie w tej kategorii, polecamy rozpocząć od produktów stworzonych przez renomowaną markę NOW Foods. Do wyboru są suplementy w proszku, którego wskazaną przez producenta ilość wystarczy rozpuścić w soku, mleku lub dodać do posiłku, a także w tabletkach, które sprawdzą się w domu i podróży. Produkty są odpowiednie dla osób stosujących diety eliminacyjne. By dowiedzieć się więcej o składzie, wystarczy kliknąć teraz wybrany produkt i zapoznać się z jego opisem oraz informacjami znajdującymi się w zakładce Etykieta produktu. 

Czytaj więcej Czytaj mniej
produktów
  1. 50,50 zł
  2. 58,00 zł
  3. 69,00 zł
  4. 65,50 zł
  5. 31,00 zł