Koszyk:
Krótka data
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps SUPLEMENTY DIETY
Zawartość: 90 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) [350 mg EGCG (galusan epigallokatechiny)] (do 7 mg naturalnie występującego kofeiny) 700 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: celuloza; proszek celulozowy, nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani składników orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem. Nie przyjmuj produktu na czczo.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w butelce. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Należy zachować ostrożność w przypadku ciąży / karmienia piersią, przyjmowania leków, schorzeń (w tym zaburzeń czynności wątroby) lub planowanej operacji.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Herbaty to jedna z najpopularniejszych napojów na świecie, szczególnie jeśli chodzi o herbatę zieloną. Zieloną herbatę nie tylko można pić, ale znaleźć ją można również w kapsułkach NOW Foods - Thermo Green Tea. To suplement składający się z 90 wegetariańskich kapsułek zawierających ekstrakt z zielonej herbaty bogaty w galusan epigallokatechiny.

Galusan epigallokatechiny (EGCG) to organiczny związek chemiczny z grupy flawonoidów. Jest polifenolem pochodzenia roślinnego. W zielonej herbacie stanowi do ⅓ suchej masy. To właśnie dzięki EGCG zielona herbata niesie za sobą niezliczone korzyści dla zdrowia człowieka.

Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Utrata masy ciała

Dodaj komentarz

Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps

86,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.01.2023