Koszyk:

-12% DBAJ O STAWY. WPISZ KOD: STAWY

Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) [350 mg EGCG (galusan epigallokatechiny)] (do 7 mg kofeiny) 700 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) [350 mg EGCG (galusan epigallokatechiny)] (do 7 mg kofeiny), otoczka kapsułki: celuloza; proszek celulozowy, nośnik: kwasy tłuszczowe; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Może zawierać: drożdże, pszenicę, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w butelce. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany w przypadku przyjmowania leków, schorzeń (w tym zaburzeń czynności wątroby) lub planowanej operacji. Nie spożywać dziennej ilości równej 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechiny lub wyższej. Nie należy spożywać, jeśli tego samego dnia spożywasz inne produkty zawierające zieloną herbatę. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią oraz dzieci w wieku poniżej 18 lat. Nie należy spożywać na czczo.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Herbaty to jedna z najpopularniejszych napojów na świecie, szczególnie jeśli chodzi o herbatę zieloną. Zieloną herbatę nie tylko można pić, ale znaleźć ją można również w kapsułkach NOW Foods - Thermo Green Tea. To suplement składający się z 90 wegetariańskich kapsułek zawierających ekstrakt z zielonej herbaty bogaty w galusan epigallokatechiny.

Galusan epigallokatechiny (EGCG) to organiczny związek chemiczny z grupy flawonoidów. Jest polifenolem pochodzenia roślinnego. W zielonej herbacie stanowi do ⅓ suchej masy. To właśnie dzięki EGCG zielona herbata niesie za sobą niezliczone korzyści dla zdrowia człowieka.

Ean: 733739020758
Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Utrata masy ciała
Dystrybutor/Producent: Olivit Sp. z o.o., ul. Blacharska 11, 61-006 Poznań
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps

77,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 31.10.2025
Ten produkt najczęściej łączony jest z: