Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps SUPLEMENTY DIETY
Zawartość: 90 kapsułek wegetariańskich
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS*
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) [350 mg EGCG (galusan epigallokatechiny)] (do 7 mg naturalnie występującego kofeiny) 700 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Otoczka kapsułki: celuloza; proszek celulozowy, nośnik: kwasy tłuszczowe (źródło roślinne); substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Nie zawiera alergenów: drożdży, pszenicy, soi, mleka, jaj, ryb, skorupiaków ani składników orzechów drzewnych. Wyprodukowano w obiekcie GMP, który przetwarza inne składniki zawierające te alergeny.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem. Nie przyjmuj produktu na czczo.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w butelce. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Tylko dla dorosłych. Należy zachować ostrożność w przypadku ciąży / karmienia piersią, przyjmowania leków, schorzeń (w tym zaburzeń czynności wątroby) lub planowanej operacji.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Herbaty to jedna z najpopularniejszych napojów na świecie, szczególnie jeśli chodzi o herbatę zieloną. Zieloną herbatę nie tylko można pić, ale znaleźć ją można również w kapsułkach NOW Foods - Thermo Green Tea. To suplement składający się z 90 wegetariańskich kapsułek zawierających ekstrakt z zielonej herbaty bogaty w galusan epigallokatechiny.

Galusan epigallokatechiny (EGCG) to organiczny związek chemiczny z grupy flawonoidów. Jest polifenolem pochodzenia roślinnego. W zielonej herbacie stanowi do ⅓ suchej masy. To właśnie dzięki EGCG zielona herbata niesie za sobą niezliczone korzyści dla zdrowia człowieka.


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Utrata masy ciała
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps

79,00 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.04.2024