Koszyk:
Ładuję...
Bez GMO Bez glutenu Bez jajek Bez nabiału Bez soi
NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps SUPLEMENTY DIETY
Zawartość:
Produkt zawieraW dziennej porcji %RWS
Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) [350 mg EGCG (galusan epigallokatechiny)] (do 7 mg kofeiny) 700 mg

*RWS - dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych

Składniki: Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis) (liść) [350 mg EGCG (galusan epigallokatechiny)] (do 7 mg kofeiny), otoczka kapsułki: celuloza; proszek celulozowy, nośnik: kwasy tłuszczowe; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Może zawierać: drożdże, pszenicę, soję, mleko, jaja, ryby, skorupiaki, orzechy.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Sposób spożycia: Przyjmuj 1 kapsułkę dziennie z posiłkiem.

Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w butelce. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przeciwwskazania: Produkt nie jest zalecany w przypadku przyjmowania leków, schorzeń (w tym zaburzeń czynności wątroby) lub planowanej operacji. Nie spożywać dziennej ilości równej 800 mg 3-galusanu (-) epigalokatechiny lub wyższej. Nie należy spożywać, jeśli tego samego dnia spożywasz inne produkty zawierające zieloną herbatę. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży lub kobiety karmiące piersią oraz dzieci w wieku poniżej 18 lat. Nie należy spożywać na czczo.

Uwagi: Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Najlepiej spożyć przed końcem: Data i numer partii na opakowaniu.

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Herbaty to jedna z najpopularniejszych napojów na świecie, szczególnie jeśli chodzi o herbatę zieloną. Zieloną herbatę nie tylko można pić, ale znaleźć ją można również w kapsułkach NOW Foods - Thermo Green Tea. To suplement składający się z 90 wegetariańskich kapsułek zawierających ekstrakt z zielonej herbaty bogaty w galusan epigallokatechiny.

Galusan epigallokatechiny (EGCG) to organiczny związek chemiczny z grupy flawonoidów. Jest polifenolem pochodzenia roślinnego. W zielonej herbacie stanowi do ⅓ suchej masy. To właśnie dzięki EGCG zielona herbata niesie za sobą niezliczone korzyści dla zdrowia człowieka.


Forma: Vkaps
Specyfika Produktu: Bez GMO, Bez glutenu, Bez jajek, Bez nabiału, Bez soi, Wegański, Wegetariański
Mój cel: Samopoczucie, Utrata masy ciała
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto
Uwaga! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

NOW Foods - Thermo Green Tea, Zielona Herbata, 90 vkaps

85,50 zł
Produkt dostępny
W magazynie
Termin przydatności: 30.11.2024